Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

189 m² Çelik Ev

 • Salon 24 m²
 • Garaj 34 m²
 • Mutfak 17 m²
 • Banyo 5 m²
 • Veranda 19 m²
 • Veranda 4 m²
 • Toilet + Bathroom 10 m²
 • Bedroom + Patio 26 m²
 • Yatak Odası 17 m²
 • Yatak Odası 17 m²
 • Balkon 17 m²
Şu anda 65 misafir bu ürünü inceliyor
Bizi Arayın

En güzel En Avantajlı Dubleks Ev Modelleri ve Fiyatları

Karmod prefabrik garantisi ile dubleks ev modelleri ve fiyatlarını ve modellerini inceleyin. Bütçenize göre uygun fiyatlı uzun ömürlü ev sahibi olun.

Çelik konstrüksiyon sistemli güvenli evin en büyüğü en genişi 4 1 plandaki 189 m2 Fethiye modelinde. Güven, konfor kendinizi farklı hissedeceğiniz üstünlükler Fethiye ev modelinde bir arada. Geniş mekan sunumuyla beraber hem güvenli kullanımınız hem de size konforu yaşatacak ev ortamı üstünlükleriyle çelik villada toplandı. Karmod’un 1986 yılından bugüne oluşturduğu tecrübesiyle her yıl yeni ev sahibi yaptığı binlerce ailenin gelişime yönelik deneyimleri bu eve yansıtıldı. Bunun ötesinde tasarımdan üretime yeni nesil teknoloji kullanımının yansımaları yine bu evlerde. Üretimini gerçekleştirdiğimiz çelik konstrüksiyon evlerimizi Türkiye’nin neresinde olursa olsun oraya naklediyoruz. Konut sevkiyatının tamamlandığı an bölgede hazır edilen Karmod uzman ekiplerince kurulumu gerçekleştirilerek kullanımınıza sunuluyor. Çok sayıda üstünlüğüyle beraber teknolojik hızlı üretim ve uzmanlarca yerinde birkaç gün içerisinde hızlı kurulum çelik konstrüksiyon evleri son derece cazip kılıyor.

Dubleks Ev Modelleri ve Fiyatları İle Ayrıcalıklar Yaşayın

Yenilikçi dubleks ev modelleri ile en avantajlı dubleks ev fiyatları size de ayrıcalıklar yaşatacak. Fethiye modeliyle beraber çok sayıda ergonomik kullanım sunan modern konut tasarımı Karmod uzmanlığıyla gerçekleştiriliyor. Tasarımda özel yazılımlı bilgisayar programları kullanılıyor. Bu Karmod evlerini farklı ve güvenli kılan bir üstünlük. Çok sayıda tek katlı ve çift katlı çelik villa tasarımı bu özel program kullanılarak gerçekleştiriliyor. Tasarımda farklı beklentilere özel modern mimari konseptli modellerle beraber geleneksel mimarimizin yansımalarını bulacağınız modern klasik sentezi tasarımlarda yer alıyor. Her biri dışardan bakıldığında göz alıcı tasarıma sahip bu evler iç mimarisiyle size güven ve mutluluğu bir arada yaşatacak konfora sahip. Çelik konstrüksiyon evlerin yapı güvenliği henüz tasarım aşamasında özel mühendislik statik hesaplamalar yapılarak gerçekleştiriliyor. Yapı güvenliğini zorlayıcı deprem unsurlarının değerlendirilerek tam önlem alınan çelik evlerde deprem yıkım riski ortadan kaldırılıyor. Bilgisayarda gerçekleştirilen testlerle onaylanmış proje server üzerinden teknolojik üretim hattındaki bilgisayara aktarılarak milimetrik detaylarıyla imalat gerçekleştiriliyor.

4 1 müstakil villa konseptindeki Fethiye modelinin her iki katı da kullanım ergonomisiyle öne çıkıyor. Zemin katta otomobil güvenliği de düşünülerek bu ev planına kapalı garaj da başarılı şekilde yerleştirildi. Eve giriş garaj solumuza alınarak ortadaki verandadan gerçekleşiyor. Girişte genişçe bir veranda bizi karşılıyor. Tam karşıda ikinci kata çıkan merdiven yer alıyor. Ana girişte solda kalan kapıdan otoparktan eve pratik bir giriş düşünülmüş. Zemin katta antrede ilerleyerek sola dönüldüğünde sağ önde genişçe bir salon yerleştirilmiş. İki adet ön cephede bir adette sağ cephede yer alan çift camlı pencerelerle gün ışığından en iyi şekilde faydalanılmış. Aydınlık iç mekanla ferahlık ön planda tutulmuştur. Salonun yanında arka sağ çaprazda geniş bir mutfak yer alıyor. Mutfağın iki cephesine de pencere yerleştirilmiş. Merdiven çıkışının sağında ise zemin kata ait wc ve banyo bulunuyor.

Üst kata u şeklinde dönüşlü genişçe modern tarz bir ahşap merdivenden çıkılıyor. Çıkışta sağda bir yatak odası onun karşısında garaj üzerinde ön ve yan cepheye bakan geniş seyir ufkuna sahip oldukça büyük bir balkon bulunuyor. Merdivenin tam karşısında genç odası hemen sol yanında içerisinde ebeveyn banyonun da yer aldığı büyük yatak odasına yer açılmış. Ebeveyn yatak odasının bitişiğinde arka cepheye bakan hemen hemen aynı genişlikte bir oda daha planda yerini almış. Üst kata ait wc ve banyo ise merdiven çıkışında hemen solda bulunuyor. Uzmanlıkla tasarlanan Fethiye modern tasarımı, güvenli çelik yapı sistemi ve büyüklüğüyle size en iyi konforu yaşatmaya özel.

Not: İncelediğiniz ürün görselinde opsiyonel uygulamalar bulunabilir. Evler özel bir müşteri talebi olmadığı sürece standartlara göre üretilmektedir. Bu nedenle sözleşmenizdeki görünüm, teknik çizim ve özellikleri incelemenizi öneririz.

‘’Plan ölçülerinde Hazır Ev metrajlarına yer verildiğinden incelediğiniz Çelik Ev modelinin net metrajlarıyla ilgili Müşteri Temsilcisinden bilgi alınız.''

KARMOD ÇELİK EV TEKNİK ÖZELLİKLERİ
TEKNİK VERİLER
DEPREM ŞARTLARI Etkin yer ivmesi katsayısı :Ao=0,40 (3.derece deprem bölgesi)
İKLİM ŞARTLARI 3.İklim bölgesi baz alınarak üretim yapılmaktadır.
KAR YÜKÜ DEĞERİ 80 Kg/m2 (Montaj yerine göre değişmektedir)
RÜZGAR HIZI DEĞERİ 80 km/saat
DIŞ DUVAR ISI YALITIM KATSAYISI K: 0.45 Kcal/m²hC ( K: 0,53 W/m² K )
İÇ DUVAR ISI YALITIM KATSAYISI K: 0.44 Kcal/m²hC( K: 0,51 W/m² K )
HAFİF ÇELİK MALZEME Erdemir 1311 ,(ST-37 ) Standart DIN EN 10147-00 ,çinko kaplanarak galvanize edilmiş çelik kullanılmaktadır.
FIBERCEMENT YADA ÇİMENTOLU YONGA LEVHA Yoğunluk : ~1300 kg/m³ Alev almaz (B1 DIN 4102 Part 1) Isı iletkenlik katsayısı ( λ10˚C kuru)
TAŞYÜNÜ TS EN 13501 - 1 standardına göre A1 sınıfı Yanmaz malzeme. Veya A2 Sınıfı Yangın yükü ve yangın gelişmesine katkıda bulunmayan malzemeler.
ŞASE YÜK KAP. 200 kg/m² (iki katlı binalar için) (T.S 498'e göre hesaplanmaktadır)
ÇATI ISI YALITIM KATSAYISI K: 0.39 Kcal/m²hC ( K: 0,43 W/m² K )
DUVAR
DUVAR KARKASI 84 mm kalınlığında proje ve statik hesaba uygun kesitte, dikmeler ve kayıtlar ile duvarlar üretilmektedir. isteğe bağlı olarak duvar kalınlığı arttırılabilir. İki- üç katlılarda 104 mm. olacaktır.
BİRLEŞİM Tüm çelik aksamı kaynaksız sistem üretilerek, imbus yöntemde vida ve civatalar ile yapılmaktadır. Soğukta şekillendirilmiş galvaniz sac profillerden oluşan (U, C, L, Omega vs.) taşıyıcıların kullanıldığı sistemdir.
YALITIM 80mm kalınlığında taşyünü veya EPS İle uygulanmaktadır.
DIŞ CEPHE KAPLAMA VE BOYA Çelik karkas üzerine nem bariyeri ve istenildiği takdirde 11 mm kalınlığında OSB kaplaması ilave edilebilir.(Çift katlılarda zorunludur.) Osb kaplandığında ise "M" profil uygulaması yapılır.İsteğe bağlı taşonit,yalıpan kaplaması yapılabilir. Akrilik esaslı dış cephe boyası uygulanır.Dış duvar kalınlığı OSB olmadan 116 mm dir. OSB Uygulandığı taktirde Dış duvar kalınlığı 152 mm olur. İki ve üç katlılarda ise duvar kalınlığı 172 mm. olacaktır.İsteğe bağlı olarak;Dış cephede mantolama yapılabilir.
İÇ CEPHE KAPLAMA VE BOYA Özel duvar sistemi ile birlikte alçıpanlar arası file ve alçı sıva uygulanarak estetik görünüm sağlanır. Alçı çekilmeden önce terlemeyi engellemek ve izolasyonu arttırmak için iç duvarlar profil üzerine naylon çekilir. Duvar kaplaması olarak 12,5 mm kalınlığında alçıpan (isteğe bağlı olarak yangına dayanımı yüksek pembe alçıpan) levha kullanılır.Islak mekanlarda 12,5 mm kalınlığında yeşil alçıpan levha kullanılır.Alçı çekilerek plastik boya ile boyanır. İç panel kalınlığı 110 mm dir. isteğe bağlı olarakiçduvarlarda çift kat alçıpan uygulanabilmektedir.
ÇATI
ÇATI SİSTEMİ Standart olarak %20-%30 eğimli Beşik Çatı ve Kırma Çatı sitemleri kullanılmaktadır. Kar yükü fazla olan bölgelerde müşterinin isteğine bağlı olarak çatı eğimi arttırılabilir.
MAKAS KONSTRÜKSÜYONU Çatı makasları,kirişler ve kolonlar özel bükümlü paslanmaz galvaniz saçdan imal edilir.Çatı sistemi proje ve statik hesaba göre çelik makas konulmakta olup makas üst yüzeyine özel şekillendirilmiş galvaniz sacdan aşıklar monte edilir. Kaynaksız ve cıvata (bulon) bağlantılı sistem ile modern üretim tesislerimizde üretilmektedir. Makas alın bölgesi dış cephe kaplaması ile kaplanmaktadır. Bina etrafı min 20 cm genişliğinde paslanmaz galvaniz sacdan şekillendirilmiş menfezli saçaklar bulunmaktadır.
ÇATI KAPLAMA Çatı kaplaması olarak metal aşıklar üzerine paslanmaz boyalı galvaniz trapez saç uygulanır. isteğe bağlı olarak kendi tesislerimizde üretilen Kiremit Desenli Boyalı Trapez Sac uygulaması yanında shingle uygulamaları da yapılmaktadır. Makas alın bölgesi dış cephe malzemesi ile kaplanmaktadır. PVC esaslı yağmur dereleri ve aksesuarları monte edilmekte olup kardan kaynaklanabilecek kırılmalar garanti dışındadır.
TAVAN KAPLAMALARI
YALITIM Asma tavan alçıpanı üzerine 80 mm kalınlığında (14kg/m³) cam yünü serilir.(isteğe bağlı taşyünü). Çok soğuk bölgelerde müşteri isteğine bağlı olarak çift kat cam yünü uygulanabilir.
KAPLAMA Özel- ters tavan sistemi ile birlikte alçıpanlar arası file ve alçı sıva uygulanarak estetik görünüm sağlanır.Tavan kaplaması olarak 12,5 mm kalınlığında alçıpan (isteğe bağlı olarak yangına dayanımı yüksek pembe alçıpan) levha kullanırılır. Islak mekanların tavanlarında 12,5 mm kalınlığında yeşil alçıpan levha uygulanır.
KAPILAR
DIŞ KAPI 90x200 cm ölçülerinde çelik kapı olarak imal edilir. Dış kapılarda silindirik özellikli TSE belgeli kilitler kullanılmaktadır.
İÇ KAPILAR İç kapılar 80x200 ölçülerinde paslanmaz galvaniz sac kasalı, Kirli Beyaz renkte ahşap Amerikan kapı olarak imal edilir. Alüminyum ve PVC kapılar müşteri tercihli uygulamalarımızdır.İç kapılarda gömme özellikli TSE belgeli kilitler kullanılmaktadır. Müşteri isteğine bağlı olarak ahşap kapı kasası uygulamamız bulunmaktadır.
PENCERELER
PENCERE DOĞRAMALARI 160x160,115X100 ,115x160 cm ve vasistaslar 60X40 cm ölçülerinde PVC esaslı malzemeden ve TSE belgeli PVC olup 60 lık seridir. İsteğe bağlı olarak; Alüminyum doğrama veya ahşap dokulu PVC doğrama pencere uygulanabilir. Pencere ve vasistas çevrelerine betopan malzemeden söve monte edilmektedir.
ISICAM Kullanılan camların tamamı çift cam olup ; 4+12+4 mm ısı camlı ve vasistaslar buzlu cam olarak imal edilir.
Sipariş verilirken kapı ve pencere konumları ve ölçüleri mutlaka projede belirtilmelidir. Alümniyum ve renkli doğramalarda termin süresi uzundur.
MERDİVENLER
Roolform makinelerinde galvaniz sacdan imal edilen özel şekillendirilmiş çelik iskelet kaynaksız vidalı sistemle monte edilmektedir. Basamakları ahşap kaplama yapılmaktadır. Rıhtları açıktır. Metal kısımlar elektrostatik boya ile boyanır. İsteğe bağlı olarak komple ahşap yapılabilir.
KORKULUK
Korkuluk dekoratif ferforjeden imal edilir. İsteğe bağlı olarak;alüminyum korkuluk veya (ahşap merdivenlere ) ahşap korkuluk yapılabilir.
BOYALAR
DIŞ CEPHE BOYASI Dış metal yüzeyleri çift kat astar, çift kat sentetik yağlı boya ile boyanır. Dış betopan panel yüzeyleri akrilik dış cephe boyası ile boyanır. Dış duvar birleşim detaylarına mastik çekilmektedir.Yapılarımızda TSE belgeli boya ürünleri kullanılmaktadır. İsteğe bağlı olarak; Mantolamalı uygulamalarda mineral sıva yapılabilir.
İÇ CEPHE BOYASI İç betopan panel yüzeyleri ve tavan alçıpan yüzeyleri plastik boya ile boyanır.Yapılarımızda TSE belgeli boya ürünleri kullanılmaktadır. İsteğe bağlı olarak;Saten boya, duvar kağıdı yapılabilir.
DİĞER Makas,aşık,panel karkası vb. profillerimiz kaynaksız teknoloji paslanmaz galvaniz saçtan imal edildiğinden astarsız ve boyanmamıştır.
ELEKTRİK TESİSATI (SIVA ALTI)
TESİSAT Elektrik tesisatı karkas içerisinden geçirilerek sıva altı döşenir. Tesisattaki tüm malzemeler TSE belgelidir. Sayaç, topraklama çubuğu montajı, aydınlatma armatürleri temini- montajı ve bina dışı bağlantıları müşteri tarafından yapılmaktadır.
SIHHI TESİSAT (SIVA ALTI)
TESİSAT Sıva altı uygulanmaktadır. Temiz su boruları PPRC ve pis su boruları PVC tipi olup TSE belgeli ürünler kullanılmaktadır. Lavabo ve duş vitrifiye ve armatürleri verilmemekte, özel seçilmesi gerektiği için müşteriye bırakılmıştır. Su sayacı ve bina dışı bağlantıları müşteri tarafından yapılmaktadır.
TEMEL VE BETON
Karmod Prefabrik tarafından verilecek beton planına (temel boyutları) uygun zemin betonu dökülmelidir. Zemin betonu ve zemin etüdü müşteriye aittir. Bina zemin betonuna çelik dübellerle tesbit edilmektedir. Demirli radye temel veya çelik hasırlı zemin hazırlanmalıdır. Bütün hafriyat işlemleri ve beton topraklaması da müşteri sorumluluğundadır.
GARANTİ KAPSAMI
Karmod Prefabrik Yapı teknolojileri ieri teknoloji ile üretilmiş olduğu ürünler ;imalat ve montaj hatalarına karşı 1 yıl garantilidir. Karmod markalı alimünyum ve yapışkan etiketler çıkarıldığında garanti kapsamından çıkarılmaktadır. Arıza durumunda arıza tespitinin doğru yapılıp arızayı gidermek amacı ile uygun malzeme ve ekibin gönderilmesi için Karmod tarafından istenilen belgeler ve arızsalı yere ait 30 cm 2 m ve 10 m uzaklıklardan çekimiş fotoğrafların gönderilmesi zorunludur. Aksi takdirde ürün garanti kapsamında olsa dahi servis gönderimi yapılmayacaktır.
Karmod Teknik Özelliklerde Değişiklik Yapma Hakkına Sahiptir.
444 20 35

Sık Sorulan Sorular

En Çok İncelenenler