Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

148 m2 Sarı Köşk

  • Salon 22,5 m²
  • Yatak Odası 14,5 m²
  • Mutfak 16,5 m²
  • Banyo 4,5 m²
  • Yatak Odası 13,5 m²
  • Yatak Odası 9 m²
  • Antre 10 m²
  • Banyo 3 m²
  • Wc 2,5 m²
  • Balkon 3 m²
Şu anda 38 misafir bu ürünü inceliyor
Bizi Arayın

Sarı Köşk, Sarıyer, Emirgan Korusu içerisinde Hıdiv sülalesinden İsmail Paşa tarafından yaptırılmış olup günümüze kadar gelmiştir. Günümüzde Sarı Köşk, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Beltur A.Ş. tarafından restoran olarak işletilmekte olup her gün çok sayıda misafir ağırlamaktadır. Şale üslubuyla yapılan Köşk bir kuş evi görünümündedir.

Karmod’un en büyük iki katlı modeli arasında yer alan evimiz de adını Sarı Köşk’ten aldı. 148 metrekare büyüklükteki Karmod Sarı Köşk ev modelimiz dıştan bakıldığında sağ ve solda iki verendaya sahiptir. Zemin kata ana girişten girildiğinde antre size karşılar. 3+1 oda bölmeli plandaki evimizin zemin katında genişçe bir mutfak yer almakta olup hanım müşterilerimizin gözde modelleri arasında yer almaktadır. Yine aynı katta genişçe bir salonla wc yer alıyor. İçten ahşap merdivenle çıkılan ikinci katta 3 oda ile beraber banyo ve wc ayrı ayrı planlandı.Üst koridordan dışa açılan kapıda şirin de bir balkon yapıyı süslüyor.

Not: İncelediğiniz ürün görselinde opsiyonel uygulamalar bulunabilir. Evler özel bir müşteri talebi olmadığı sürece standartlara göre üretilmektedir. Bu nedenle sözleşmenizdeki görünüm, teknik çizim ve özellikleri incelemenizi öneririz.

Çerkezköy Prefabrik Ev Yaptıranların Tercihi

Müstakil evlere yönelik son yıllarda oluşan ilgi artışı büyük şehirlerde yaşayanlarda yakın bölgelerde ev sahibi olma fikrini de yoğunlaştırdı. Bu yönelimden Türkiye’nin en yüksek nüfusa sahip metropol kenti İstanbul da nasibini aldı. Şehre yakınlığı nedeniyle Çerkezköy prefabrik ev yaptırmak isteyen İstanbullunun en çok tercih ettiği mekanlar arasında yer aldı. İlgiyle birlikte Çerkezköy ilçesi dahilindeki köylerde arsa arayışlarında hissedilir oranda yükseliş meydana getirdi. Çerkezköy arsa tercihlerinde genelde 300 ila 500 m2 büyüklükteki arsalar tercih edildi. Emlak firmaları ev yaptırmak isteyen vatandaşların beklentilerini karşılamak için köylerdeki konut arsalarını bu metrajlara göre parselleyerek satışa sundu.

Prefabrik Ev Modelleri konut sahibi olmaya kolaylaştırıyor

Hızlı üretim ve kurulum özelliğiyle beraber ekonomik konut fiyatları prefabrik ev modellerine olan ilgili artırıyor. Son dönemde müstakil konut sahibi olmak isteyenlerce Çerkezköy’de prefabrik ev en çok tercih edilen model oldu. Bunun en önemli nedeni prefabrik ev fiyatlarının çok ekonomik olması ve sürecin diğer yapı modellerine göre çok hızlı ilerlemesinden kaynaklanıyor. Üstelik Çerkezköy'de tek katlı ve çift katlı prefabrik çelik evler ve villalar diğer betonarme yapılara göre daha dayanıklı ve daha hızlı ekonomik yapı modeli.

Prefabrik ev klasik betonarme tarzı konut modellerine göre kıyaslanamayacak oranda çok hızlı inşa edilebiliyor. Yeni evinize sahip olmak için tek katlı veya iki katlı dubleks prefabrik konut modelini seçmeniz yeterli. Seçiminiz sonrası sözleşme imzalanmasıyla üretim süreci hemen başlıyor. Karmod modern tesislerinde duvardan çatıya, kapıdan pencereye tüm detaylarıyla üretilen prefabrik ev paketlenerek sevke hazır hale getiriliyor. Araca yüklenen ev arsanız Çerkezköy’ün neresindeyse oraya sevk ediliyor. Nakliyenin tamamlandığı gün arsanıza gelen Karmod profesyonel ekibince yapı büyüklüğüne göre montaj ortalama 3 ila 7 gün içerisinde tamamlanıyor. Şap ve fayans gibi uygulamaları yaptırmanız sonrası Karmod boya ekipleri yönlendirilerek evinizin iç ve dış boyası ortalama iki günlük sürede tamamlanıyor. Boya uygulamalarının tamamlanması sonrası yeni evinize hemen taşınabilirsiniz.

2+1, 3+1 veya çift katlı modern tarzda bir eve sahip olma hayalinizi gerçekleştirmek için hemen Karmod’la iletişime geçin. Ev hayalinizi ertelemeden hemen gerçekleştirin. Çerkezköy prefabrik ev arsanız ilçenin hangi köyünde olursa olsun Karmod ekiplerince güvenli ve uzun ömürlü sistemle inşa ediliyor. Size sevdiklerinizle birlikte müstakil konut mutluluğunu doyasıya yaşamak kalıyor.

Sık Sorulan Sorular

En Çok İncelenenler