Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

114 m² Çelik Ev

  • Salon 30 m²
  • Entrance 18 m²
  • Yatak Odası 5 m²
  • Giriş + Avlu 8 m²
  • Tuvalet 4 m²
  • Banyo 6 m²
  • Balkon 4 m²
  • Yatak Odası 16 m²
  • Yatak Odası 10 m²
  • Yatak Odası 12 m²
Şu anda 25 misafir bu ürünü inceliyor
Bizi Arayın

Doğa Çelik Villa Fiyatları Antalya Gündeminde

Karmod uzmanlığıyla çift katlı çelik konstrüksiyon ev modeliyle tasarlanan Doğa modeli çelik villa fiyatları ile Antalya’nın gündeminde. Villa yapı beklentilerini en iyi şekilde karşılayan uzun ömürlü Doğa konut modeli fiyatları ile Antalya’nın ilgisini üzerine çekmeyi başardı.

Yemyeşil güzellikler içerisinde güzel bir yaşama özel tasarlanan 114 m2 çelik evimize tabi güzelliklerden esinlenilerek Doğa ismini verdik. Geleneksel mimarimizdeki cumba çıkıntısı veranda ve balkonla birleştirilerek yeni modern mimari tasarıma da başarıyla yansıtıldı. Doğa dubleks villada geçmişin özlenen hatıraları yaşanacak yeni güzel anılarla mutluluğa dönüşecek. Bu güzel evde tarihin derinliklerine dalacak kendinizi adeta 19. yüzyılın ihtişamlı konağında gibi hissedeceksiniz. Depreme güvenli ve sağlıklı çelik yapı sistemiyle hem kendinizi hem de ailenizi güvenli bir eve yerleştirmenin huzurunu yaşayacaksınız. Hüznü veya huzuru zaten daha çok kendi verdiğimiz kararlar ortaya çıkarmıyor mu? Herkes müstakil villa konforunda en güzel evde yaşamayı arzu eder. Eminiz ki siz de en baştan beri adeta saray gibi modern bir ev hayal ediyorsunuz. O halde neden erteliyoruz ki hayallerimizi? Karmod çelik konstrüksiyon ev sistemiyle konforlu müstakil bir ev sahibi olmanız hiç de zor değil. Yapı modeliyle güvenli, uzman tasarım ergonomisi, duruşuyla villa konforu Karmod çelik evlerde. Üstelik klasik betonarme ve diğer yapı modelleriyle inşa edilen konutlara göre çelik konstrüksiyon sistemi hem hızlı hem de oldukça ekonomik.

Güvenli Yapı Sistemi Triplex Çelik Ev Modelinde

Çelik konstrüksiyon sistemli evler yeni nesil teknolojiler kullanılarak modern tesislerde ön üretimli olarak hazırlanıyor. Sistem özel yazılım bilgisayar programları kullanılarak triplex çelik ev modellerine en iyi şekilde uygulanabiliyor. Yapı güvenliğini sağlayan taşıyıcı sistem ve duvar çatı bloklarını taşıyan tüm aksam çelik konstrüksiyon sistemi kullanılarak üretiliyor. Ön üretimi teknolojik hatta kısa sürede tamamlanan çelik villa nereye isterseniz oraya sevk ediliyor. Karmod uzmanlarınca günler içerisinde kurulumu yapılarak kullanımınıza sunuluyor. Klasik betonarme sistemle aylarca süren inşa süreleri çelik sistemle kısaltılarak günler içerisine sığdırılıyor. Klasik sistemde kalıpçı, betoncu, duvarcı, sıvacı, elektrikçi, sucu, çatıcı, dereci çok sayıda ustayla uğraşma derdi bu sistemde ortadan kalkıyor. Çelik sistem villa kurulumunda uzmanlaşmış ekip evinizi günler içerisinde duvardan çatıya her şeyiyle kısa sürede kuruyor.

Bu avantajları hatırladıktan sonra şimdi tekrar 3 1 Çelik konstrüksiyon ev Doğa modelinin iç planına bir göz atalım. Çift katlı çelik villa konseptindeki bu ev geleneksel mimarimizdeki konak modelinin modern mimariyle harmanlandığı güzel bir konsept hazırlamış. Dar cephe ortadaki verandadan evimize girdiğimizde bir antre bizi karşılıyor. Girişte solda küçük bir dinlenme – etkinlik odası, sağda ise tuvalet planda yer almış. Günlük yaşamın büyük bölümünün geçtiği ailenin toplanma mekanı salon bu modelde de en geniş haliyle plana yansıtılmış. Arkaya uzanan bu salon en arkada giriş yönünün tersinde ekstra bir verandayla ayrı bir tarz oluşturulmuş. Antreden üst kata çıkış merdivenine yöneldiğinizde planın merdivene özel çıkıntısı iç mekana rahatlık olarak yansıtılmış. Üst katın merdiven bitiminde bölme geçişleri için fonksiyonel bir antreye adımınızı atıyorsunuz. Bu katta üç ayrı yatak odasına yer verilmiş. Balkona ön cephede yer alan her iki odadan da kapı yer alıyor. Tuvalet ve banyo bu kattaki diğer bölüm.

Çelik Sistemli Yazlık ve Kışlık Villalar

Antalya'nın en ucuz yazlık ve kışlık evleri, günlük, dağ evi, bağ evi, yayla evi gibi her yaşam tarzına uygun çelik villa ve triplex çelik ev modellerini beğeninize sunuyoruz. Uzun ömürlü güvenli çelik konstrüksiyon sistemiyle çelik villalar Karmod uzmanlığıyla üretilerek Antalya’nın her bölgesinde profesyonel ekiplerce kısa zamanda kurulum yapılıyor.

Not: İncelediğiniz ürün görselinde opsiyonel uygulamalar bulunabilir. Evler özel bir müşteri talebi olmadığı sürece standartlara göre üretilmektedir. Bu nedenle sözleşmenizdeki görünüm, teknik çizim ve özellikleri incelemenizi öneririz.

‘’Plan ölçülerinde Hazır Ev metrajlarına yer verildiğinden incelediğiniz Çelik Ev modelinin net metrajlarıyla ilgili Müşteri Temsilcisinden bilgi alınız.''

KARMOD ÇELİK EV TEKNİK ÖZELLİKLERİ
TEKNİK VERİLER
DEPREM ŞARTLARI Etkin yer ivmesi katsayısı :Ao=0,40 (3.derece deprem bölgesi)
İKLİM ŞARTLARI 3.İklim bölgesi baz alınarak üretim yapılmaktadır.
KAR YÜKÜ DEĞERİ 80 Kg/m2 (Montaj yerine göre değişmektedir)
RÜZGAR HIZI DEĞERİ 80 km/saat
DIŞ DUVAR ISI YALITIM KATSAYISI K: 0.45 Kcal/m²hC ( K: 0,53 W/m² K )
İÇ DUVAR ISI YALITIM KATSAYISI K: 0.44 Kcal/m²hC( K: 0,51 W/m² K )
HAFİF ÇELİK MALZEME Erdemir 1311 ,(ST-37 ) Standart DIN EN 10147-00 ,çinko kaplanarak galvanize edilmiş çelik kullanılmaktadır.
FIBERCEMENT YADA ÇİMENTOLU YONGA LEVHA Yoğunluk : ~1300 kg/m³ Alev almaz (B1 DIN 4102 Part 1) Isı iletkenlik katsayısı ( λ10˚C kuru)
TAŞYÜNÜ TS EN 13501 - 1 standardına göre A1 sınıfı Yanmaz malzeme. Veya A2 Sınıfı Yangın yükü ve yangın gelişmesine katkıda bulunmayan malzemeler.
ŞASE YÜK KAP. 200 kg/m² (iki katlı binalar için) (T.S 498'e göre hesaplanmaktadır)
ÇATI ISI YALITIM KATSAYISI K: 0.39 Kcal/m²hC ( K: 0,43 W/m² K )
DUVAR
DUVAR KARKASI 84 mm kalınlığında proje ve statik hesaba uygun kesitte, dikmeler ve kayıtlar ile duvarlar üretilmektedir. isteğe bağlı olarak duvar kalınlığı arttırılabilir. İki- üç katlılarda 104 mm. olacaktır.
BİRLEŞİM Tüm çelik aksamı kaynaksız sistem üretilerek, imbus yöntemde vida ve civatalar ile yapılmaktadır. Soğukta şekillendirilmiş galvaniz sac profillerden oluşan (U, C, L, Omega vs.) taşıyıcıların kullanıldığı sistemdir.
YALITIM 80mm kalınlığında taşyünü veya EPS İle uygulanmaktadır.
DIŞ CEPHE KAPLAMA VE BOYA Çelik karkas üzerine nem bariyeri ve istenildiği takdirde 11 mm kalınlığında OSB kaplaması ilave edilebilir.(Çift katlılarda zorunludur.) Osb kaplandığında ise "M" profil uygulaması yapılır.İsteğe bağlı taşonit,yalıpan kaplaması yapılabilir. Akrilik esaslı dış cephe boyası uygulanır.Dış duvar kalınlığı OSB olmadan 116 mm dir. OSB Uygulandığı taktirde Dış duvar kalınlığı 152 mm olur. İki ve üç katlılarda ise duvar kalınlığı 172 mm. olacaktır.İsteğe bağlı olarak;Dış cephede mantolama yapılabilir.
İÇ CEPHE KAPLAMA VE BOYA Özel duvar sistemi ile birlikte alçıpanlar arası file ve alçı sıva uygulanarak estetik görünüm sağlanır. Alçı çekilmeden önce terlemeyi engellemek ve izolasyonu arttırmak için iç duvarlar profil üzerine naylon çekilir. Duvar kaplaması olarak 12,5 mm kalınlığında alçıpan (isteğe bağlı olarak yangına dayanımı yüksek pembe alçıpan) levha kullanılır.Islak mekanlarda 12,5 mm kalınlığında yeşil alçıpan levha kullanılır.Alçı çekilerek plastik boya ile boyanır. İç panel kalınlığı 110 mm dir. isteğe bağlı olarakiçduvarlarda çift kat alçıpan uygulanabilmektedir.
ÇATI
ÇATI SİSTEMİ Standart olarak %20-%30 eğimli Beşik Çatı ve Kırma Çatı sitemleri kullanılmaktadır. Kar yükü fazla olan bölgelerde müşterinin isteğine bağlı olarak çatı eğimi arttırılabilir.
MAKAS KONSTRÜKSÜYONU Çatı makasları,kirişler ve kolonlar özel bükümlü paslanmaz galvaniz saçdan imal edilir.Çatı sistemi proje ve statik hesaba göre çelik makas konulmakta olup makas üst yüzeyine özel şekillendirilmiş galvaniz sacdan aşıklar monte edilir. Kaynaksız ve cıvata (bulon) bağlantılı sistem ile modern üretim tesislerimizde üretilmektedir. Makas alın bölgesi dış cephe kaplaması ile kaplanmaktadır. Bina etrafı min 20 cm genişliğinde paslanmaz galvaniz sacdan şekillendirilmiş menfezli saçaklar bulunmaktadır.
ÇATI KAPLAMA Çatı kaplaması olarak metal aşıklar üzerine paslanmaz boyalı galvaniz trapez saç uygulanır. isteğe bağlı olarak kendi tesislerimizde üretilen Kiremit Desenli Boyalı Trapez Sac uygulaması yanında shingle uygulamaları da yapılmaktadır. Makas alın bölgesi dış cephe malzemesi ile kaplanmaktadır. PVC esaslı yağmur dereleri ve aksesuarları monte edilmekte olup kardan kaynaklanabilecek kırılmalar garanti dışındadır.
TAVAN KAPLAMALARI
YALITIM Asma tavan alçıpanı üzerine 80 mm kalınlığında (14kg/m³) cam yünü serilir.(isteğe bağlı taşyünü). Çok soğuk bölgelerde müşteri isteğine bağlı olarak çift kat cam yünü uygulanabilir.
KAPLAMA Özel- ters tavan sistemi ile birlikte alçıpanlar arası file ve alçı sıva uygulanarak estetik görünüm sağlanır.Tavan kaplaması olarak 12,5 mm kalınlığında alçıpan (isteğe bağlı olarak yangına dayanımı yüksek pembe alçıpan) levha kullanırılır. Islak mekanların tavanlarında 12,5 mm kalınlığında yeşil alçıpan levha uygulanır.
KAPILAR
DIŞ KAPI 90x200 cm ölçülerinde çelik kapı olarak imal edilir. Dış kapılarda silindirik özellikli TSE belgeli kilitler kullanılmaktadır.
İÇ KAPILAR İç kapılar 80x200 ölçülerinde paslanmaz galvaniz sac kasalı, Kirli Beyaz renkte ahşap Amerikan kapı olarak imal edilir. Alüminyum ve PVC kapılar müşteri tercihli uygulamalarımızdır.İç kapılarda gömme özellikli TSE belgeli kilitler kullanılmaktadır. Müşteri isteğine bağlı olarak ahşap kapı kasası uygulamamız bulunmaktadır.
PENCERELER
PENCERE DOĞRAMALARI 160x160,115X100 ,115x160 cm ve vasistaslar 60X40 cm ölçülerinde PVC esaslı malzemeden ve TSE belgeli PVC olup 60 lık seridir. İsteğe bağlı olarak; Alüminyum doğrama veya ahşap dokulu PVC doğrama pencere uygulanabilir. Pencere ve vasistas çevrelerine betopan malzemeden söve monte edilmektedir.
ISICAM Kullanılan camların tamamı çift cam olup ; 4+12+4 mm ısı camlı ve vasistaslar buzlu cam olarak imal edilir.
Sipariş verilirken kapı ve pencere konumları ve ölçüleri mutlaka projede belirtilmelidir. Alümniyum ve renkli doğramalarda termin süresi uzundur.
MERDİVENLER
Roolform makinelerinde galvaniz sacdan imal edilen özel şekillendirilmiş çelik iskelet kaynaksız vidalı sistemle monte edilmektedir. Basamakları ahşap kaplama yapılmaktadır. Rıhtları açıktır. Metal kısımlar elektrostatik boya ile boyanır. İsteğe bağlı olarak komple ahşap yapılabilir.
KORKULUK
Korkuluk dekoratif ferforjeden imal edilir. İsteğe bağlı olarak;alüminyum korkuluk veya (ahşap merdivenlere ) ahşap korkuluk yapılabilir.
BOYALAR
DIŞ CEPHE BOYASI Dış metal yüzeyleri çift kat astar, çift kat sentetik yağlı boya ile boyanır. Dış betopan panel yüzeyleri akrilik dış cephe boyası ile boyanır. Dış duvar birleşim detaylarına mastik çekilmektedir.Yapılarımızda TSE belgeli boya ürünleri kullanılmaktadır. İsteğe bağlı olarak; Mantolamalı uygulamalarda mineral sıva yapılabilir.
İÇ CEPHE BOYASI İç betopan panel yüzeyleri ve tavan alçıpan yüzeyleri plastik boya ile boyanır.Yapılarımızda TSE belgeli boya ürünleri kullanılmaktadır. İsteğe bağlı olarak;Saten boya, duvar kağıdı yapılabilir.
DİĞER Makas,aşık,panel karkası vb. profillerimiz kaynaksız teknoloji paslanmaz galvaniz saçtan imal edildiğinden astarsız ve boyanmamıştır.
ELEKTRİK TESİSATI (SIVA ALTI)
TESİSAT Elektrik tesisatı karkas içerisinden geçirilerek sıva altı döşenir. Tesisattaki tüm malzemeler TSE belgelidir. Sayaç, topraklama çubuğu montajı, aydınlatma armatürleri temini- montajı ve bina dışı bağlantıları müşteri tarafından yapılmaktadır.
SIHHI TESİSAT (SIVA ALTI)
TESİSAT Sıva altı uygulanmaktadır. Temiz su boruları PPRC ve pis su boruları PVC tipi olup TSE belgeli ürünler kullanılmaktadır. Lavabo ve duş vitrifiye ve armatürleri verilmemekte, özel seçilmesi gerektiği için müşteriye bırakılmıştır. Su sayacı ve bina dışı bağlantıları müşteri tarafından yapılmaktadır.
TEMEL VE BETON
Karmod Prefabrik tarafından verilecek beton planına (temel boyutları) uygun zemin betonu dökülmelidir. Zemin betonu ve zemin etüdü müşteriye aittir. Bina zemin betonuna çelik dübellerle tesbit edilmektedir. Demirli radye temel veya çelik hasırlı zemin hazırlanmalıdır. Bütün hafriyat işlemleri ve beton topraklaması da müşteri sorumluluğundadır.
GARANTİ KAPSAMI
Karmod Prefabrik Yapı teknolojileri ieri teknoloji ile üretilmiş olduğu ürünler ;imalat ve montaj hatalarına karşı 1 yıl garantilidir. Karmod markalı alimünyum ve yapışkan etiketler çıkarıldığında garanti kapsamından çıkarılmaktadır. Arıza durumunda arıza tespitinin doğru yapılıp arızayı gidermek amacı ile uygun malzeme ve ekibin gönderilmesi için Karmod tarafından istenilen belgeler ve arızsalı yere ait 30 cm 2 m ve 10 m uzaklıklardan çekimiş fotoğrafların gönderilmesi zorunludur. Aksi takdirde ürün garanti kapsamında olsa dahi servis gönderimi yapılmayacaktır.
Karmod Teknik Özelliklerde Değişiklik Yapma Hakkına Sahiptir.
444 20 35

Sık Sorulan Sorular

En Çok İncelenenler