Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

K3002 Çelik Konteyner - 3x7m

  • Yükseklik 2,64 m
  • Derinlik 2,99 m
  • Genişlik 6,94 m
  • Toplam m² 20,75 m²
Şu anda 82 misafir bu ürünü inceliyor
Bizi Arayın

Çelik Konteyner Yapılar ile Sağlam Bir Yapı İnşa Edin

Konteyner yapılarda her sektöre hitap eden bir ürün olmasından dolayı kullanılan malzemeler 1.kalite malzemelerden oluşuyor. Özellikle dayanıklı ve konforlu bir şekilde uzun yıllar rahatlıkla kullanabileceğiniz konteynerlar çelik malzemelerden oluşturuluyor. Çelik malzemeler yapının korunaklı olmasına yardımcı olduğu, dışarıdan gelen darbelere karşıda ekstra koruma sağlıyor. Klasik yapılarda kullanılan direk, kiriş ve benzeri alanlar konteyner yapı içerisinde bulunmadığından dolayı koruma görevi çelik konstrüksiyona düşüyor. Yırtılma, aşınma, yapının temelinin bozulması gibi problemler konteyner yapılarda yer almaz. Aynı zamanda müstakil bir tarzı olmasından dolayı istediğiniz her alana konumlandırılabilen çelik konteyner, şık ve eşsiz tasarımları ile kurulum yapılan alanlara ekstra hava katıyor.

Çelik konteyner, ister tek katlı isterseniz de çift katlı olarak inşa edilebiliyor. Herkesin ihtiyacına cevap veren bir yapısı olan bu konteyner, bir proje tasarımı ile hazırlanıyor. Bu proje aşamasında birebir görev edinmenizden dolayı eklemek istediğiniz tüm detayları proje aşamasında ekletebilirsiniz. İstenen ekstra işlemler için sizlere herhangi bir maliyet oluşturmaz. Bu nedenle, istediğiniz her modeli rahatlıkla yaptırabilirsiniz.

Çelik Konteyner Metal Konteyner Yapım Süreçleri Nelerdir?

Çelik konteyner yaptırmak isteyen firma sahiplerinin en çok merak ettiği noktalardan bir tanesi çelik konteyner yapım süreçleridir. İlk olarak çelik konteyner için bir proje tasarlanır. Bu proje aşaması özel programlar ve alanında uzman kişiler tarafından düzenlenir. Eklemek istediğiniz noktalar var ise bu aşamada ekletebilirsiniz. Proje tamamlandıktan sonra özel üretim tesislerinde kesim işlemleri yapılan çelik konteyner, tam ölçülere göre kesimi yapılıyor. Tüm detayları hazır olarak nakliye araçlarına yüklenen bu konteyner, yerinde kurulumları ile sizlere hizmet veriyor. Yaklaşık olarak teslimat süreci 10 iş gününe tekabül etse de tercih etmiş olduğunuz modele göre teslimat süreçlerinde değişkenlik meydana gelebiliyor. Örnek olarak gösterilecek olur ise 5 adet tercih edebileceğiniz konteyner yapılar 12 ila 15 iş günü içerisinde sizlere teslim ediliyor. Hızlı ve kısa sürede teslimatı ile avantaj sağlayan konteyner modellerini tercih ederek sizler de yaptırabilirsiniz.

Modern mimari konseptte hızlı üretimle inşa edilecek ofis ve benzeri yapı projeleriyle ilgili konteyner firmaları arasında Karmod güvenilir çözüm ortağıdır. Karmod uzmanlığıyla uzun ömürlü kullanımda hızla tamamlanması gereken projelere hızlı üretim ve yerinde kısa sürede hızlı kurulum avantajlarıyla destek sağlar.

Çelik Konteyner Fiyatları Nelerdir?

Çelik konteyner fiyatları tercih etmiş olduğunuz modele göre değişkenlik gösterebiliyor. Ancak piyasa üzerinde yer alan diğer seçenekler değerlendirildiğinde oldukça uygun fiyatlara satışa sunuluyor. Sizler de bu fiyat seçeneklerinden yararlanarak istediğiniz modeli yaptırabilirsiniz. Türkiye’de tek 100 gr galvaniz kaplama sacdan dış etkenlere dayanıklı özel vidalı sistem metal çelik konteynerler. Yüksek kaliteli, izolasyonlu ve uygun fiyatlı olarak sizlere sunuluyor. Her bölgeye hitap eden yapı seçenekleri ile tüm Türkiye’de kullanıma sunulan çelik konteyner her geçen gün gelişen model seçenekleri ile sizlere hitap ediyor.

 

KARMOD KONTEYNER TEKNİK ÖZELLİKLERİ
ÜRETİM EBATLARI 12 metreye kadar istenilen ebatlarda konteyner üretilebilmektedir (Tüm Ölçüler ± 50mm tolerans gösterebilir).
METAL MALZEMELER 1311 Erdemir Galvaniz
BETOPAN TSE 634-2
TEKNİK VERİLER
DEPREM ŞARTLARI 1.Derece
İKLİM ŞARTLARI 3.İklim bölgesi
KAR YÜKÜ 80 Kg/m²
RÜZGÂR HIZI 80 Km/Saat (Ürünün yere sabitlenmesi şartıyla)
POLİSTREN KÖPÜK (EPS) TS EN 13163
DIŞ DUVAR İLETİM KATSAYISI 0,46 W/m²K
ÇATI İLETİM KATSAYISI 0,26 W/m²K
TABAN ISI İLETİM KATSAYISI 1,24 W/m²K
ZEMİN YAYILI YÜK KAPASİTESİ 200 Kg/m²
TABAN
SİSTEM Uzay profilli, bulonlu birleşimli konstrüksiyon kullanılmaktadır. Konulacak zeminin terazide olması gerekmektedir.
TABAN KAPLAMASI 14 mm kalınlıklı betopan levhalar üzerine 2 mm kalınlıklı PVC mineflo kullanılmaktadır.
DUVAR
SİSTEM Özel şekillendirilmiş EPS dolgulu sandviç panel
DIŞ YÜZEY KAPLAMA Dış yüzey kaplamaları RAL 9002 elektrostatik boyalı sac.
İÇ YÜZEY KAPLAMA İç yüzey kaplamaları RAL 9002 elektrostatik boyalı sac.
DUVAR İZOLASYONU 50 mm kalınlıklı, 14 kg/m³ polistren köpük (EPS) yangın sınıfı B2 ile; ısı izolasyonlu tam, sağlıklı ve güvenli malzemelerle yapılır.
ÇATI
ÇATI SİSTEMİ Özel şekillendirilmiş kenetli EPS dolgulu sandviç paneldir. Yağmur suları özel kenet sistemi sayesinde tahliye edilmektedir.
ÇATI İZOLASYONU 125 mm kalınlıklı, 14 kg/m³ polistren köpük (EPS) yangın sınıfı B2 ile; ısı izolasyonlu tam, sağlıklı ve güvenli malzemelerle yapılır.
DIŞ YÜZEY KAPLAMA Dış yüzey kaplamaları RAL 9002 elektrostatik boyalı sac.
İÇ YÜZEY KAPLAMA İç yüzey kaplamaları RAL 9002 elektrostatik boyalı sac.
KAPILAR
DIŞ KAPI Kapı kasası 1,2 mm ve kapı gövdesi 0,5 boyalı sacdan imal edilmiş, sızdırmazlık contalı sac kapıdır. Darbelere, çizilmelere dayanıklıdır. Kapı kanadının içi 20 kg/m³ Polistren Köpük (EPS) dolgulu olup ses ve ısı yalıtımı sağlamaktadır.
İÇ KAPI Elektrostatik boyalı galvaniz metal kasa üzerine mdf-lam kapı takılmaktadır. (1980X755mm)
PENCERELER
PENCERE 890 x 1135 mm ölçülerinde PVC pencere takılmaktadır. 90 derece açılır tek kanatdır.
PERVAZ Pencerelerin iç kenarlarında PVC pervaz kullanılmaktadır.
CAM 4+12+4 mm kalınlıkta ISICAM kullanılmaktadır.
BOYALAR
DIŞ VE İÇ CEPHE RAL 9002 elektrostatik boyalı sac.
METAL AKSAM RAL 1019 elektrostatik boyalı sac.
ELEKTRİK TESİSATI
SİSTEM Sıva üstü
KABLO Prizler için 3x2,5, aydınlatma için 2x1,5 mm NYM TSE belgeli kablo kullanılmaktadır.
AYDINLATMA TSE belgeli simit armatür kullanılmaktadır.
PRİZ - ANAHTAR Her odada priz ve anahtar bulunmaktadır.
SIHHI TESİSAT
SİSTEM Sıva üstü
YERTAŞI ABS Yertaşı ürünler kullanılmaktadır.
KLOZET Seramik olup TSE belgeli ürünler kullanılmaktadır.
DUŞ TEKNESİ Akrilik esaslı olup TSE belgeli ürünler kullanılmaktadır. (WC-Duş konteynerlerinde duş teknesi kullanılmamaktadır.)
LAVABO ABS olup TSE belgeli ürünler kullanılmaktadır.
TEMİZ SU TESİSATI TSE belgeli PPRC özellikli malzemeler kullanılmaktadır.
PİS SU TESİSATI TSE belgeli PVC özellikli malzemeler kullanılmaktadır.
AKSESUAR Ayna,kağıtlık,sabunluk vb TSE belgeli malzemeler kullanılmaktadır.
WC-DUŞ
HAVALANDIRMA Duş girişlerinde duş perdesi kullanılacaktır. Duş ve WC havalandırması olarak 210mm x 250mm ebatında menfez kullanılmaktadır. Koridorlada ise 600mm x400mm ebatında karşılıklı yan durvarlarda (kısa kenar) iki adet vasistas pencere kullanılmaktadır
ZEMİN VE DUVAR KAPLAMASI Duş Zemini komple, duvarlar ise min.1300mm yükskliğine kadar minofle kaplanılmaktadır. (Ara bölme duvarları hariç) WC de ise zemin ve duvarlar min. 300mm minofle kaplanılmaktadır. (ara bolme duvarları hariç)
KAPI WC girişinde 900mm genişliğinde dışa açılır kapı kullanılmaktadır.
AYDINLATMA Aydınlatma için koridorda 2x18 etanjlı floresan lamba kullanılmaktadır.
SEVKİYAT
Özel tasarım braketler ve kolonlar ile kaldırma yapılmaktadır.
Karmod Teknik Özelliklerde Değişiklik Yapma Hakkına Sahiptir

Sık Sorulan Sorular

En Çok İncelenenler