Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

K3002 Çelik Konteyner - 3x7m

  • Yükseklik 2,64 m
  • Derinlik 2,99 m
  • Genişlik 6,94 m
  • Toplam m² 20,75 m²
Şu anda 76 misafir bu ürünü inceliyor
Bizi Arayın

Çelik Konteyner Yapılar ile Sağlam Bir Yapı İnşa Edin

Konteyner yapılarda her sektöre hitap eden bir ürün olmasından dolayı kullanılan malzemeler 1.kalite malzemelerden oluşuyor. Özellikle dayanıklı ve konforlu bir şekilde uzun yıllar rahatlıkla kullanabileceğiniz konteynerlar çelik malzemelerden oluşturuluyor. Çelik malzemeler yapının korunaklı olmasına yardımcı olduğu, dışarıdan gelen darbelere karşıda ekstra koruma sağlıyor. Klasik yapılarda kullanılan direk, kiriş ve benzeri alanlar konteyner yapı içerisinde bulunmadığından dolayı koruma görevi çelik konstrüksiyona düşüyor. Yırtılma, aşınma, yapının temelinin bozulması gibi problemler konteyner yapılarda yer almaz. Aynı zamanda müstakil bir tarzı olmasından dolayı istediğiniz her alana konumlandırılabilen çelik konteyner, şık ve eşsiz tasarımları ile kurulum yapılan alanlara ekstra hava katıyor.

Çelik konteyner, ister tek katlı isterseniz de çift katlı olarak inşa edilebiliyor. Herkesin ihtiyacına cevap veren bir yapısı olan bu konteyner, bir proje tasarımı ile hazırlanıyor. Bu proje aşamasında birebir görev edinmenizden dolayı eklemek istediğiniz tüm detayları proje aşamasında ekletebilirsiniz. İstenen ekstra işlemler için sizlere herhangi bir maliyet oluşturmaz. Bu nedenle, istediğiniz her modeli rahatlıkla yaptırabilirsiniz.

Çelik Konteyner Metal Konteyner Yapım Süreçleri Nelerdir?

Çelik konteyner yaptırmak isteyen firma sahiplerinin en çok merak ettiği noktalardan bir tanesi çelik konteyner yapım süreçleridir. İlk olarak çelik konteyner için bir proje tasarlanır. Bu proje aşaması özel programlar ve alanında uzman kişiler tarafından düzenlenir. Eklemek istediğiniz noktalar var ise bu aşamada ekletebilirsiniz. Proje tamamlandıktan sonra özel üretim tesislerinde kesim işlemleri yapılan çelik konteyner, tam ölçülere göre kesimi yapılıyor. Tüm detayları hazır olarak nakliye araçlarına yüklenen bu konteyner, yerinde kurulumları ile sizlere hizmet veriyor. Yaklaşık olarak teslimat süreci 10 iş gününe tekabül etse de tercih etmiş olduğunuz modele göre teslimat süreçlerinde değişkenlik meydana gelebiliyor. Örnek olarak gösterilecek olur ise 5 adet tercih edebileceğiniz konteyner yapılar 12 ila 15 iş günü içerisinde sizlere teslim ediliyor. Hızlı ve kısa sürede teslimatı ile avantaj sağlayan konteyner modellerini tercih ederek sizler de yaptırabilirsiniz.

Modern mimari konseptte hızlı üretimle inşa edilecek ofis ve benzeri yapı projeleriyle ilgili konteyner firmaları arasında Karmod güvenilir çözüm ortağıdır. Karmod uzmanlığıyla uzun ömürlü kullanımda hızla tamamlanması gereken projelere hızlı üretim ve yerinde kısa sürede hızlı kurulum avantajlarıyla destek sağlar.

Çelik Konteyner Fiyatları Nelerdir?

Çelik konteyner fiyatları tercih etmiş olduğunuz modele göre değişkenlik gösterebiliyor. Ancak piyasa üzerinde yer alan diğer seçenekler değerlendirildiğinde oldukça uygun fiyatlara satışa sunuluyor. Sizler de bu fiyat seçeneklerinden yararlanarak istediğiniz modeli yaptırabilirsiniz. Türkiye’de tek 100 gr galvaniz kaplama sacdan dış etkenlere dayanıklı özel vidalı sistem metal çelik konteynerler. Yüksek kaliteli, izolasyonlu ve uygun fiyatlı olarak sizlere sunuluyor. Her bölgeye hitap eden yapı seçenekleri ile tüm Türkiye’de kullanıma sunulan çelik konteyner her geçen gün gelişen model seçenekleri ile sizlere hitap ediyor.

Sık Sorulan Sorular

En Çok İncelenenler