Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Çelik Ev Fiyatları

Çelik Ev Fiyatları Karmod Kalitesiyle Bir Çok Avantaj İçeriyor

Hammadde olarak son derece güvenli yapı modeli olan çelik ev üretim sürecinde kullanılan teknoloji ve montajında uzmanlık istemektedir. Bu açıdan bakıldığında çelik ev fiyatları kıyaslanacağı zaman tecrübe, uzmanlık ve üretim süreçleri dikkate alınmalıdır.

Yüksek teknoloji kullanılar modern tesislerde üretilen Karmod çelik evler fiyatları açısından da müşterilerine avantajlar sunuyor. Güçlü sermaye yapımızla iyi şartlarda satınaldığımız malzeme farklarını müşterilerimiz lehine çelik ev fiyatlarına doğrudan yansıtıyoruz. Çelik ev fiyatlarını kıyaslarken firmanın üretim teknolojisine, köklü firma olup olmadığına, referanslarına, gerçekleştirdiği projelere, ihracat yaptığı ülke sayısına mutlaka dikkat etmek gerekir.

Çelik Ev Fiyatları Açısından Değerlendirildiğinde Ne Avantajlar İçeriyor?

 • Çelik ev modern fabrika tesislerinde tam malzeme kullanılarak hazır olarak üretildiğinden malzeme israfı yapılmadan üretim avantajına sahiptir. Bu da çelik evleri daha başlangıçta fiyat olarak avantajlı konuma getirmektedir.
 • Çelik ev hazır modellerine göre çelik malzemesi, duvar panelleri, çatı ve tavan kaplamaları, çelik kapısı, panel kapıları, pvc ısıcamlı pencereleri, elektirik ve su malzemeleri, elektirik ve su armatürleri toplu üretim ve satınalma yapıldığından ekonomik olarak tedarik edilmektedir.
 • Çelik ev demonte üretimi ve kurulumu tamamen Karmod uzman ekiplerince yapıldığındanhazır kullanıma hazır olarak teslimat yapılmaktadır. Bu da binanın üretiminden kurulumuna kadar hiç bir usta gereksinimine ihtiyaç duyulmaması anlamına gelmektedir. Ülkemizde nitelikli eleman (usta) maliyetleri de gözönüne alındığında Karmod çelik ev fiyatları bu açıdan da ekonomik yapıdadır. Kısaca <strong>Karmod çelik ev</strong> elektirik, su, çatı, dere, pencere, çelik kapı gibi ihtiyaçlar için usta gerektirmemektedir.
 • Çelik ev digger yapı modellerine göre kısa surely kurulum avantajı ile de ekonomiktir. Diğer yapıların uzun süreçli üretimi karşısında Karmod çelik ev tüm üretimleri demonte olarak fabrikada hazırlanarak sevk edildiğinden uzman ekiplerce kısa sürede teslimat yapılmaktadır. Siz de kısa sürede ev sahibi olarak kira derdinden kurtulursunuz.
 • Karmod 1986 yılından bugüne üretici kimliği ve güçlü sermaye yapısıyla çelik ev fiyatları açısından iyi satınalmalarını müşteriye fiyat avantajı olarak yansıtmaktadır.

Çelik Ev yaptırmaya karar verdiğinizde yaptıracağınız firma özelliklerine dikkat ediniz.

 • Çelik ev üretimi yapan firma alanında uzman ve tecrübeli mi ve uluslararası standartlarda mı üretim yapıyor?
 • Referansları tatmin edici mi? Daha once ne tür projeler gerçekleştirmiş?
 • Üretimde kaynaksız teknoloji mi kullanıyor, yoksa klasik tarz prefabrik yapı mı üretiyor? Karmod çelik ev modern üretim tesislerinde kaynaksız vidalı sistem üretim teknolojisi kullanmaktadır. Kaynaksız demonte hazır çelik ev üretiminde uzun ömürlü lüks evleri müşterilerinin kullanımına sunmaktadır.
 • Vermiş olduğu prefabrik fiyatları teknik özelliklerle karşılaştırıldığında gerçekten cazip mi?
 • Firmanın kullandığı tedarikler bilinen ve kaliteli malzemelerden mi oluşuyor?

Karmod çelik ev tüm üretimlerinde yüksek kalitede malzeme kullanmaktadır. Elektirik tesisatından su tesisatına, armatürlerden kapı ve pencerelere, tavan ve duvar kaplamalarına kadar Karmod çelik ev teknik özelliklerinde ne yazıyorsa onu bulursunuz.

 • Binanın gerçek metrekaresi, duvar kalınlığı, kapı ve pencere kalitesi, elektrik ve su tesisat malzeme kalitesi nasıl?
 • Çelik evde satış sonrası destek hizmeti mevcut mu? Karmod üretim ve montaj hatalarına karşı çelik evde satış sonrası destek hizmeti de sunmaktadır.