Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

138 m2 Prefabrik Prestij Modeli

 • Salon 37 m²
 • Antre 10 m²
 • Yatak Odası 12 m²
 • Banyo 5 m²
 • Banyo 5 m²
 • Veranda 5 m²
 • Antre 15 m²
 • Yatak Odası 19 m²
 • Yatak Odası 10 m²
 • Yatak Odası 15 m²
 • Balkon 5 m²
Şu anda 44 misafir bu ürünü inceliyor
Bizi Arayın

Bungalov Ev Fiyatları

Bungalov evler hem mimarisi, hem modern görünümü, hem de farklı model çeşitleri ile son dönemlerde birçok noktada konaklama olarak tercih ediliyor. Yapımı ve kurulumu oldukça kolay olan bungalov evler prefabrik sektöründe de üretime geçilen bir modeldir. Dilerseniz minimalist bir yaşam tarzına sahip olmak için kendinize ait prefabrik bungalov ev yaptırabilirsiniz. Bungalov ev fiyatları, ev yaptıracak olan kişilere uygun fiyat politikası sunmasından dolayı hemen hemen herkes prefabrik sektörü ile tüm ihtiyaçlarını gideriyor. Sahip olduğu benzersiz detayları sayesinde klasik betonarme yapılarda bulunmayan birçok avantaja sahip olan prefabrik bungalov evler, istediğiniz ölçüye göre tasarlanmasının yanında her alanı rahatlıkla kullanabilme imkanı sunuyor. İster 1+1 olarak, isterseniz de 2+1 olarak tercih edebileceğiniz bungalov evler özellikle kamp alanları gibi noktalarda sıklıkla tercih ediliyor. İşletme olarak da yaptırıp kullanabileceğiniz bu bungalov evleri tercihinize göre seçerek yaptırabilirsiniz.

Bungalov evlerin iç dizaynı tamamen sizlerin isteğinize göre ayarlanır. Özel programlarda oluşturulan taslağa ve projeye istinaden hazırlanan bungalov evlerde özel olarak talep ettiğiniz noktalar var ise proje aşamasında ekletebilirsiniz. Dış dizaynı tamamen ahşap olan prefabrik bungalov kaliteli malzemelerden üretilir. Su geçirmez ve nemden etkilenmez özelliği ile herhangi bir rutubet oluşmaz. Uzun yıllar kullanabileceğiniz bu bungalov ev fiyatları herkesin bütçesine hitap ediyor. Sizler de bu seçenekler arasından tarzınıza ve bütçenize uyumlu olanı seçerek yaptırabilirsiniz.

Bungalov Ev Modelleri Nelerdir?

Geniş ürün ağına sahip olan bungalov evler herkese uyum sağlayan modelleri ile kullanıcılar ile buluşuyor. Kurulum yapılan alanlara ekstra modernlik ve şıklık katan bungalov evler istediğiniz her alana kurulum yapılabilmesi ile öne çıkan bir modeldir. Her detayında ahşap detayları barındıran bungalov evler, dış görünümünü istediğiniz şekilde ayarlayabilme lüksü tanıyor. İster tamamen ahşap, isterseniz de camekana sahip bir salaş ev oluşturabilirsiniz. Bungalov ev fiyatları avantajlarından da yararlanarak artık dilediğiniz evlere ekstra maliyet harcamadan mevcut bütçeniz ile bir ev yaptırabilirsiniz.

Bungalov Evler Her Noktada

Prefabrik bungalov evler son dönemlerde revaçta olan bir ev seçeneği olmasından dolayı ev satın almak isteyen herkes prefabrik bungalov evleri tercih ediyor. Birbirinden farklı bungalov ev modellerinden gözünüzü alamayacaksınız. Doğal yaşama ulaşmanız bungalov evler ile artık daha kolay. Ekonomik hazır bungalov ev fiyatlarını müşterimize sunarak herkesin bütçesi ile uyumlu fiyatlar belirleniyor. Bungalov ev fiyatları ve modelleri arasından tarzınıza uygun olanını seçerek kusursuz bir ev yaptırabilirsiniz.

Bu prestij ile kendinizi taçlandırın…

Gökyüzüne doğru yükselen bir yıldız ve ancak ödül olabilecek bir yaşam hakkı. İtibarlı dış tasarımıyla birleşen, zengin iç özellikleriyle yürekleri dolduran Karmod Prestij modeli sizlerle. Yaşamak gibi yaşamak ve solurken hayatı hissetmek… Bahçenizdeki çiçek kokusunu, kuş cıvıltılarını…

Geceleri o en parlak yıldıza yakınlığı tatmak… Kendi hayatınıza bir yer açıp, sadece kendinizi ve ailenizi yaşamanız için hazır prefabrik evleri fark etmeniz gayesindeyiz. Bazı farkındalıklar dönüştürür, sıradanlık içinde boğulup giden hayatımızı. Ve farkındalıklar hayalleri gerçeğe çevirmemiz için adım atmamızı sağlar.

Not: İncelediğiniz ürün görselinde opsiyonel uygulamalar bulunabilir. Evler özel bir müşteri talebi olmadığı sürece standartlara göre üretilmektedir. Bu nedenle sözleşmenizdeki görünüm, teknik çizim ve özellikleri incelemenizi öneririz.

En Çok İncelenenler