Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Polyester Kabin 150 x 150

  • Yükseklik 2,4 m
  • Derinlik 1,5 m
  • Genişlik 1,5 m
  • Ağırlık 280 kg
Şu anda 72 misafir bu ürünü inceliyor
Bizi Arayın

Bekçi Kulübesi İzmir

Bekçi kulübesi çok yönlü kullanımları ile herkese hitap ediyor. Farklı sektörlerinde tercihi olan bekçi kulübesi İzmir bölgesinde sıklıkla rastlanan bir yapıdır. Standart ve alışılagelmiş yapılardan oldukça farklı olan prefabrik ve konteyner yapılar geniş ürün seçenekleri ile sizlere sunuluyor. Bekçi kulübesi İzmir'de polyester kabin bilet satış noktaları, otoparklar, alışveriş merkezleri, siteler ve fabrikalarda güvenlik kulübesi ve satış büfesi olarak kullanılıyor. Modern yapısı ve kaliteli görünümler ile kurulum yapıldı alanlara ayrıca şıklık katmayı başaran prefabrik bekçi kulübesi ekonomik yönü ile de kullanıcıların dikkatini çekmeyi başarıyor. Bekçi kulübeleri standart ebat ve boyutlara sahip olsa da, kişilerin ihtiyaçlarına göre yeniden şekillenerek farklı model ve ebatlara uygun inşa edilebilir düzeydedir. Sizler talep ettiğiniz model ve boyutlara göre prefabrik bekçi kulübesini İzmir bölgesinin her noktasında kullanabilirsiniz.

Bekçi kulübesi İzmir prefabrik, kullanımı ve kurulumu oldukça kolay pratik yapılar arasında ön planda olmakla birlikte en çok tercih edilen yapı seçenekleri arasında ilk sırada yerini alıyor. Esnek bir malzemeden üretilen bu yapılar deprem yönetmeliğine uygun olarak inşa ediliyor. Aynı zamanda ısı yalıtımlı özelliği ile yaz ve kış aylarında dışarıdan gelen kötü hava koşullarına karşın ekstra avantaj sağlayarak ekonomik yönden de sizlere fırsat sunuyor. Sizler de hem bu fırsatlardan yararlanmak hem de kusursuz bir yapı yaptırmak için prefabrik bekçi kulübesi seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.

Prefabik Bekçi Kulübesi Özenle Hazırlanıyor

Prefabrik bekçi kulübesi İzmir farklı detayları bünyesinde barındırarak mükemmel bir tasarımın ortaya çıkmasına yardımcı oluyor. Her bir noktası alanında uzman kişiler ve ekipler tarafından özenle hazırlanan bu prefabrik yapılar özel üretim alanlarında hazırlanarak sizlere sunuluyor. Nakliye, kurulum, teslimat, üretim ve benzeri tüm detaylar ile özel olarak ilgilenilmesinden dolayı sizlerin ekstra herhangi bir işlem yapmasına gerek kalmıyor. Tüm parçalar demontaj haliyle özel nakliye araçları ile kurulum yapılacak olan alanlara teslim ediliyor. Yaklaşık olarak ortalama 2 iş günü içerisinde kurulumları yapılan bekçi kulübesinin elektrik tesisatı, yer ve zemin döşemesi, boya gibi tüm işlevleri prefabrik yapı içerisine dahildir. Bu işlemler için ekstra herhangi bir bedel ödemeden, pratik yapılara sahip olabilirsiniz.

Bekçi Kulübesi Fiyatları

Bekçi kulübesi İzmir Fiyatları profesyonel çalışma stilinin yanı sıra ekonomik yönden herkese uyumlu bir politikaya sahiptir. Talep ettiğiniz tüm özellikleri taşıyan bu yapıları klasik betonarme yapılardan %80 daha uygun fiyatlara yaptırabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

En Çok İncelenenler