Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Kabin sektörünün lider markası Karmod Bekçi Kulübesi Ankara genelindeki müşterilerine Pursaklar’daki satış ofisinde yapılarını beğenisine sunuyor. Kullanıma hazır Karmod güvenlik kabinleri Başkent Ankara’da Başbakanlık, Genel Kurmay Başkanlığı, Bakanlıklar gibi çok sayıda kamu kurumuyla beraber Ankara Halk Ekmek, EGO gibi işletmelere yapı çözümü oldu. Yine çok sayıda firma ile beraber Ostim Organize Sanayi Bölgesi, Aso 1. Organize Sanayi Bölgesi ve Anadolu Organize Sanayi Bölgesindeki çok sayıda üst düzey firmanın bekçi klübeleri Karmod tarafından üretilmiş bulunuyor.

Karmod, 150x150 cm ebattan başlayarak 390x1230 cm ölçülerine varana kadar çok sayıda farklı ölçü ve planda kabin üretimi gerçekleştirmektedir. Elektrik tesisatı aydınlatma armatürlerine kadar kullanıma hazır üretilen bekçi kabinleri istendiğinde demonte olarak sevk edilerek yerinde kurulum yapılabilmektedir.

Bölmeli olarak ta üretilen modüler kabinlerinde wc – duş gibi üniteler de yer almaktadır. Özellikle tek kişilik güvenlik personeli kullanımları için 150x270 cm modelimiz önde güvenlik bölümü, arka tarafta da ayrı kapıdan girilen wc üniteli olarak üretilmektedir. Tuvalet ünite bölümü müşteri tercihlerine göre alafranga klozet veya alturka yer taşı modelinde hazırlanmaktadır. Ünitede lavabo, ayna, sabunluk gibi aksesuarlar satandar olarak hazırlanmaktadır.

Elli metrekareyi bulan özel büyük ölçüde kabinlerimiz merkezi güvenlik ofisi olarak çok sayıda personelin çalışacağı bir ortam sunmaktadır. 

Bekçi Kulübesi Ankara Modelleri