Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Panel Kabin 135 x 260

  • Yükseklik 2,30 m
  • Derinlik 1,35 m
  • Genişlik 2,60 m
Şu anda 83 misafir bu ürünü inceliyor
Bizi Arayın

Bekçi Kabin Antalya

Antalya firması Karmod çelik konstrüksiyonlu, nöbetçi görevlisi prefabrik güvenlik bekçi kabinleri, izolasyonlu ve yüksek kaliteli en uygun fiyata üretilerek ihtiyaç anında sizlere sunuluyor. Bekçi kabin Antalya sitelerde, okullarda sıklıkla rastlanan ve kullanılan bir yapıdır. Bekçilerin görevlerini yerine getirirken yaz kış bekleme alanları olan kabinler modern ve şık tasarımlı yapıları ile üretiliyor. Konforlu ve pratik bir yapıma sahip olan bekçi kabini uygun fiyatlar ile istenilen her alana kurulum yapılabiliyor.

Bekçi kabin Antalya modelleri arasından ihtiyacına uygun bir tasarım yaptırmak isteyen kişilerin en çok araştırdığı konulardan bir tanesi bekçi kabinlerinde kullanılan malzemelerdir. Bekçi kabinleri her geçen gün tercih edilen ve talep gören bir yapıdır bu nedenle gerek modelleri gerekse de kullanılan malzemeler itibariyle gelişme göstererek daha kaliteli yapılar oluşturuluyor. Kullanılan malzemeler uzun süreli kullanıma uygun, nem ve rutubet yapmayan, ısı yalıtımına sahip olan malzemelerden oluşturuluyor. Çelik konstrüksiyon yapılı malzemeler yapının daha uzun süreli kullanılmasına imkan sağlayarak daha sağlam bir yapının oluşmasına yardımcı oluyor. Klasik betonarme yapılarda yapılan kiriş ve kolon gibi detaylar yapınızın görünümünün istediğiniz şekilde dizayn edilmemesine ve her alanın aktif olarak kullanılmamasını sağlar. Ancak bekçi kabin Antalya prefabrik ya da konteyner yapılarda çelik malzemeler yapının dayanıklı olmasını sağladığından dolayı her alanı dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Antalya Bekçi Kabin Fiyatları

Her geçen gün yapı sektöründe yaşanan maliyet problemleri ufak çaplı bir yapının dahi yüksek fiyatlarda satışa sunulmasına neden oluyor. Artan bu fiyatlar nedeni ile farklı yapı sektörlerini değerlendirmek isteyen kişiler prefabrik ve konteyner yapıları tercih ediyor. Kabin fiyatları Antalya fiyat bakımından hem uygun hem de avantaj sunan yapılardır. Ekonomik yönden bütçe dostu olan bekçi kabinleri her yönü ile sizlere fayda sağlıyor. Isı yalıtım özelliği sayesinde de kış aylarında da maliyetlerinizin azalmasına yardımcı oluyor. Bekçi kabin fiyatları tercih edilen ebatlara göre değişkenlik gösteriyor. Sizler de kendi bütçenize göre dilediğiniz modeli yaptırarak ihtiyaçlarınızın giderilmesini sağlayabilirsiniz.

Bekçi Kabini Modelleri Nelerdir?

Bekçi kabin Antalya modelleri geniş ürün yelpazesine sahip modelleri içeriyor. İster geniş ebata sahip isterseniz de dar bir model tercih ederek yaptırabilirsiniz. Bekçi kabinleri genel olarak orta boyutlardaki büyüklüğe sahip olan yapılar tercih ediliyor. Sizler de ihtiyacınızı göz önünde bulundurarak büyük ya da küçük modeli kısa süre içerisinde yaptırarak hazır olarak teslim alabilirsiniz.

KARMOD PANEL KABİN TEKNİK ÖZELLİKLERİ
TEKNİK VERİLER
DEPREM ŞARTLARI 1.Derece
İKLİM ŞARTLARI 3. İklim Bölgesi
KAR YÜKÜ 80 Kg/m²
RÜZGÂR HIZI 80 Km/Saat (Ürünün yere sabitlenmesi şartıyla)
METAL MALZEMELER ST 37 GALVANİZ METAL PROFİL
POLISTREN KÖPÜK (EPS) TS EN 13163
DIŞ DUVAR İLETIM KATSAYIS 0,46 W/m²K
ÇATI İLETIM KATSAYISI 0,26 W/m²K
TABAN ISI İLETIM KATSAYISI 1,24 W/m²K
ZEMIN YAYILI YÜK KAPASİTESİ 200 Kg/m²
TABAN
SİSTEM Zemin çelik konstrüksiyonlu ve 30*40 tek parça kutu profiller üzerine uygulanmaktadır. Konulacak zeminin terazide olması gerekmektedir.
Rüzgar Hızına Karşı Yere Sabitleme Rüzgarda yere sabitleme aparatı opsiyoneldir. Müşteri talep ettiği taktirde verilir.
TABAN KAPLAMASI 14 mm kalınlıklı zemin kaplaması olarak fibercement, çimentolu yonga levhalar üzerine 2 mm kalınlıklı PVC Mineflo kullanılmaktadır.
DUVAR
SİSTEM Özel şekillendirilmiş EPS Dolgulu sandviç panelller köşe direklerine birleştirilmesi ile montaj yapılır.
Dış Yüzey Kaplama Dış yüzey kaplamaları RAL 9002 ELEKTROSTATİK BOYALI SAC.
İç Yüzey Kaplama İç yüzey kaplamaları RAL 9002 ELEKTROSTATİK BOYALI SAC.
Duvar İzolasyonu 40 mm kalınlıklı, 12 kg/m³ polistren köpük (EPS) yangın sınıfı E sınıfı ile; ısı izolasyonlu tam, sağlıklı ve güvenli malzemelerle yapılır.
ÇATI
SİSTEM Özel şekillendirilmiş birleşim braketleri kullanılmaktadır. EPS dolgulu sandviç paneldir.
ÇATI İZOLASYONU 40 mm. kalınlıklı, 14 kg/m³ polistren köpük (EPS) yangın sınıfı E ile; ısı izolasyonlu tam, sağlıklı ve güvenli malzemelerle yapılır.
İÇ YÜZEY KAPLAMA İç yüzey kaplamaları RAL 9002 ELEKTROSTATİK BOYALI SAC.
DIŞ YÜZEY KAPLAMA Dış yüzey kaplamaları RAL 9002 ELEKTROSTATİK BOYALI SAC.
KAPILAR
DIŞ KAPI Beyaz renkli özel menteşeli PVC kapıdır. TSE belgeli kilit ve özel kapı kolları kullanılmaktadır. Dış kapı ebatı 71,5 x 184,5 ölçülerde olup üst bölümü 4 mm kalınlıkta kapı camı kullanılmakta, kapı altı aynası dış yüzey 0,40 mm Ral 9002 boyalı mikro hadveli galvaniz sac ve iç yüzey lambri kaplıdır.
PENCERELER
PENCERE Elektro statik toz boyalı beyaz renkte alüminyum profil çerçevelerden oluşmaktadır.
CAM Kabinin pencere camları 4 mm kalınlığında temperlenmiş cam (otocam) kullanılmaktadır. Cam kırıldığında insana zarar vermeyecek şekilde üretilmiştir.
BOYALAR
Dış ve İç Cephe RAL 9002 ELEKTROSTATİK BOYALI SAC.
Köşe Birleşim Braketi RAL 7031
exturizyon Köşe Direği RAL 7031
ELEKTRİK TESİSATI
SİSTEM Sıva üstü
KABLO Prizler için 3x2,5, aydınlatma için 2x1,5 mm NYM TSE belgeli kablo kullanılmaktadır.
AYDINLATMA  TSE belgeli simit veya glop armatür kullanılmaktadır.
SIHHI TESİSAT
SİSTEM Sıva üstü olup PPRC özellikli malzeme kullnaılmaktadır.
KLOZET Seramik olup TSE belgeli ürünler kullanılmaktadır.
DUŞ TEKNESİ Akrilik esaslı olup TSE belgeli ürünler kullanılmaktadır. (WC-Duş konteynerlerinde duş teknesi kullanılmamaktadır.)
LAVABO Seramik olup TSE belgeli ürünler kullanılmaktadır.
TEMİZ SU TESİSATI
TSE belgeli PPRC özellikli malzemeler kullanılmaktadır
PİS SU TESİSATI
TSE belgeli PVC özellikli malzemeler kullanılmaktadır
AKSESUAR
Ayna, askılık, metal kağıtlık, plastik sıvı sabunluk vb TSE belgeli malzemeler kullanılmaktadır
DIŞ BAĞLANTILAR
Kabin ölçülerinden 20 cm fazla beton atılması, kabinin yere montajı, elektrik, temiz su ve atık su bağlantılarının yapılması müşteri sorumluluğundadır
WC-DUŞ HAVALANDIRMA
Duş ve WC havalandırması olarak 210mm x 250mm ebatında menfez kullanılmaktadır
Karmod Teknik Özelliklerde Değişiklik Yapma Hakkına Sahiptir.
 

Sık Sorulan Sorular

En Çok İncelenenler