Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Panel Kabin 135 x 260

  • Yükseklik 2,30 m
  • Derinlik 1,35 m
  • Genişlik 2,60 m
Şu anda 37 misafir bu ürünü inceliyor
Bizi Arayın

Bekçi Kabin Antalya

Antalya firması Karmod çelik konstrüksiyonlu, nöbetçi görevlisi prefabrik güvenlik bekçi kabinleri, izolasyonlu ve yüksek kaliteli en uygun fiyata üretilerek ihtiyaç anında sizlere sunuluyor. Bekçi kabin Antalya sitelerde, okullarda sıklıkla rastlanan ve kullanılan bir yapıdır. Bekçilerin görevlerini yerine getirirken yaz kış bekleme alanları olan kabinler modern ve şık tasarımlı yapıları ile üretiliyor. Konforlu ve pratik bir yapıma sahip olan bekçi kabini uygun fiyatlar ile istenilen her alana kurulum yapılabiliyor.

Bekçi kabin Antalya modelleri arasından ihtiyacına uygun bir tasarım yaptırmak isteyen kişilerin en çok araştırdığı konulardan bir tanesi bekçi kabinlerinde kullanılan malzemelerdir. Bekçi kabinleri her geçen gün tercih edilen ve talep gören bir yapıdır bu nedenle gerek modelleri gerekse de kullanılan malzemeler itibariyle gelişme göstererek daha kaliteli yapılar oluşturuluyor. Kullanılan malzemeler uzun süreli kullanıma uygun, nem ve rutubet yapmayan, ısı yalıtımına sahip olan malzemelerden oluşturuluyor. Çelik konstrüksiyon yapılı malzemeler yapının daha uzun süreli kullanılmasına imkan sağlayarak daha sağlam bir yapının oluşmasına yardımcı oluyor. Klasik betonarme yapılarda yapılan kiriş ve kolon gibi detaylar yapınızın görünümünün istediğiniz şekilde dizayn edilmemesine ve her alanın aktif olarak kullanılmamasını sağlar. Ancak bekçi kabin Antalya prefabrik ya da konteyner yapılarda çelik malzemeler yapının dayanıklı olmasını sağladığından dolayı her alanı dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Antalya Bekçi Kabin Fiyatları

Her geçen gün yapı sektöründe yaşanan maliyet problemleri ufak çaplı bir yapının dahi yüksek fiyatlarda satışa sunulmasına neden oluyor. Artan bu fiyatlar nedeni ile farklı yapı sektörlerini değerlendirmek isteyen kişiler prefabrik ve konteyner yapıları tercih ediyor. Kabin fiyatları Antalya fiyat bakımından hem uygun hem de avantaj sunan yapılardır. Ekonomik yönden bütçe dostu olan bekçi kabinleri her yönü ile sizlere fayda sağlıyor. Isı yalıtım özelliği sayesinde de kış aylarında da maliyetlerinizin azalmasına yardımcı oluyor. Bekçi kabin fiyatları tercih edilen ebatlara göre değişkenlik gösteriyor. Sizler de kendi bütçenize göre dilediğiniz modeli yaptırarak ihtiyaçlarınızın giderilmesini sağlayabilirsiniz.

Bekçi Kabini Modelleri Nelerdir?

Bekçi kabin Antalya modelleri geniş ürün yelpazesine sahip modelleri içeriyor. İster geniş ebata sahip isterseniz de dar bir model tercih ederek yaptırabilirsiniz. Bekçi kabinleri genel olarak orta boyutlardaki büyüklüğe sahip olan yapılar tercih ediliyor. Sizler de ihtiyacınızı göz önünde bulundurarak büyük ya da küçük modeli kısa süre içerisinde yaptırarak hazır olarak teslim alabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

En Çok İncelenenler