Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Panel Kabin 135 x 135

  • Yükseklik 2,3 m
  • Derinlik 1,35 m
  • Genişlik 1,35 m
Şu anda 25 misafir bu ürünü inceliyor
Bizi Arayın

Bekçi Kabini Ankara

Ankara'da apartman site fabrika önleri için taşınabilir güvenlik bekçi kabinlerimiz yüksek izolasyonlu ısı ve ses geçirmeyen estetik bekçi kabinleridir. Her noktaya kolayca uyum sağlayan özelliğe sahip olan bekçi kabini Ankara ufak boyutlarda tasarlanabiliyor. Güvenliklerin konforlu ve rahat bir şekilde işlerini devam ettirebilmeleri için ihtiyaç duyulan bekçi kabini, sitelerde çok sık rastlanan bir yapıdır. Boyut ve genişlik olarak her ne kadar ufak çaplı bir yapıya sahip olsa da her alanı aktif olarak kullanabilmenizden dolayı sizlere iyi yönde çözüm sunar.

Bekçi kabini Ankara ister konteyner isterseniz de prefabrik yapılardan inşa edilerek sizlere sunar. Her iki yapıda uzun süreli olarak kullanıma uygun tasarlanmasından dolayı yaklaşık olarak 15 yıl kullanabilme imkanınız bulunuyor. Aynı zamanda demontaj ve montaj özelliğine sahip olan bu kabinler daha sonrasında ihtiyacınıza göre farklı alanlara kurulabiliyor. Sizler de sitenizde ki güvenliklerinizin 4 mevsim boyunca kullanabileceği bir kabin inşa ettirmek isterseniz bu yapıları tercih edebilirsiniz.

Bekçi Kabini Ankara Modelleri Nelerdir?

Bekçi kabini Ankara herkesin ihtiyacına göre özel olarak tasarlanabilen bir yapı türüdür. Klasik yapılarda standart boyutlara ve genişliğe sahip olan bu kabinler prefabrik ve konteynerlerde aynı değildir. İstenilen her boyut kolaylıkla yapılabilir. Esnek bir malzeme olmasından dolayı her tarza ve isteğe özgü şekillenerek üretilir. Bekçi kabinlerini daha modern ve site yapısına uygun olarak yaptırmak isterseniz talep ettiğiniz detayları üretim aşamasında yaptırabilirsiniz. Kabin tasarlamaları özel programlarda yapılarak sizlere sunulur. Sizler de bu aşamada birebir görev alacağınızdan dolayı ekstra değiştirmeniz ya da ekletmeniz gereken bu işlemleri ekleterek dilediğiniz yapının kolaylıkla oluşturulmasını sağlayabilirsiniz.

Bekçi kabini Ankara her bölgeye uyum sağlar. Düz bir zemin üzerine monte edilebilen yapısı ile ekstra uğraş gerektirmez. Isı yalıtımları kurulum aşamasında yapılmasından dolayı yaz aylarında serin ve kış aylarında sıcak bir kullanım sunar. Böylelikle ekonomik yönden sizlere fayda sağlayan bu yapılar Ankara bölgesinde de kullanıma uygundur. Ekonomik yönden sizlere fayda sunacak bu yapıları tercih ederek ihtiyaçlarınızın giderilmesini sağlayabilirsiniz.

Bekçi Kabini Ankara Bütçenize Destek Oluyor

Bekçi kabini Ankara fiyatları uygun fiyat seçenekleri ile hizmet veriyor. Herkesin ihtiyacını karşılayabileceği nitelikte üretilen bu yapılar bütçenizi aşmadan ekonomik yönden sizlere katkı sağlıyor. Sizler de hem kaliteli hem de uygun fiyatlı tutarlara bekçi kabini yaptırmak isterseniz konteyner ya da prefabrik seçeneklerden yararlanarak dilediğiniz modeli kısa süre içerisinde yaptırabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

En Çok İncelenenler