Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Panel Kabin 135x135 cm

  • Yükseklik 2,30 m
  • Derinlik 1,35 m
  • Genişlik 1,35 m
Şu anda 25 misafir bu ürünü inceliyor
Bizi Arayın

Bekçi Kabin İstanbul Modern Mimariye Özel

135x135 panel sistem güvenlik kabini tek personelin görev aldığı güvenlik kabin ihtiyaçlarına ergonomik çözüm getiriyor. Karmod uzmanlığı tasarımdan üretime bekçi kulübesinin her detayına yansıtılmış durumda. 135x135 bekçi kabin İstanbul modern mimari konseptine uygunluğu ile öne çıkıyor. Sektöründeki liderliğiyle İstanbul'un en büyük güvenlik bekçi kabin üreticisi Karmod. Çelik yapısıyla dayanıklı ve soğuk sıcak geçirmeyen izolasyonlu ekonomik bekçi kabinleri ile öne çıkıyor. Üç yanda yer alan seyir pencereleri kapı camıyla bütünleşerek geniş seyir ve gözlem imkanı sunuyor. Güvenlik görevlileri bu kabin içerisinde otururken veya ayakta her açıdan sahayı gözetleyerek görevlerini konforlu bir şekilde gerçekleştirmenin rahatını yaşıyor. Yaz ve kış çok ekonomik iklimlendirme kolaylığı, sızdırmaz çatı sistemi, dayanaklı panel sistemi, uzun ömürlü metal boyama sistemi bu güvenlik kabininde bir arada.

Kabinin pencere sisteminde otomotiv sanayinde kullanılan temperli cam tercih edilmiştir. Bu cam sistemi olası kırılmalarda camın görev yapanlara zarar vermesini ortadan kaldırmıştır.

Yalıtım Performansıyla Bekçi Kabin Fiyatları İstanbul Enerji Tasarrufuyla Kazandırıyor

Yapı içerisi iklimlendirme kolaylığı ve enerji tasarrufuna sahiptir. Kapı kapatıldığında kışın en soğuk gecelerinde klima veya elektrikli ısıtıcı kullanımıyla iç ortam kısa sürede ısıtılabilmektedir. Kapı kapalı kaldığı müddetçe iç ısı uzun süre muhafaza edilmektedir. En düşük enerji sarfiyatıyla yapı içi sıcaklık sağlandığından enerji tasarrufuyla kullandıkça bütçelere kazandırmaktadır. Yaz sıcağında da aynı enerji tasarrufu sürmektedir. Yazın en sıcak gün ortasında bile klima yardımıyla yapı içi çok kısa sürede serinletilmekte ve serinlik uzun süre muhafaza edilmektedir. İklimlendirme avantajıyla otopark, sosyal tesis, avm, fabrika güvenliği gibi bir çok kullanım alanında güvenlik personelinin en iyi sığınağı olmaktadır. Personele evlerindeki konforu yaşatmayı sürdürmektedir.

Güvenlik kabinlerinde son derece önemli olan elektrik yangın güvenliği Karmod kabin ürünlerinde en iyi şekilde uygulanmıştır. 135x135 güvenlik kabini yapıla özel elektrik tesisat sistemine sahip olup tam yangın güvenliği sağlanmıştır. Yapının elektrikli ısıtıcı, klima gibi cihazlar dahil aynı anda maksimum enerji kullanımı hesaplanarak bu enerji çekimine uygun kablo kalınlığı tercih edilmiştir. Kablo ve diğer bağlantı noktalarında özel kılemens kullanımıyla yangına sebebiyet veren üretime bağlı ihmaller ortadan kaldırılmıştır. Sigorta sisteminde Türkiye’nin elektrikte lider markası VİKO marka ürün tercih edilmiştir. Tam gerçekçi amper değerine sahip bu sigortalar genelde kabin içerisinde kapı üzerine yerleştirilmiştir. Buradan ana akım bağlantısı için kabin dışına özel buat çıkartılmıştır. Buat yardımıyla ana şebeke bağlantısı kolaylaştırılmıştır. Aydınlatma anahtarı ve priz yerleşiminde projede kullanım ergonomisi dikkate alınmış olup bu malzemede modern üretimler tercih edilerek üretim yapılmıştır.

Güvenlik kabini metal aksamında paslanmayı önleyici yüksek galvanizli metal profiller kullanılmıştır. Metallerin boyaması Karmod ürünlerine özgü otomotiv sanayinde kullanılan özel boyama sistemiyle gerçekleştirilmiştir. 135x135 bekçi klübesi konforu, uzun ömürlü yapısı, yüksek yalıtımı, yangın güvenliği gibi çok sayıda üstünlüğüyle tek kişilik personellerin kullanımına özel.

Bekçi Kabin İstanbul Uzun Yıllar Kullanıma Uygun

Bekçi kabin İstanbul kaliteli malzemelerden oluşturulan ve uzun süreli olarak kullanılabilen bir üründür. Çelik konstrüksiyon malzemeler aracılığı ile üretilen bu yapılar dayanıklı ve sağlam yapılardır. Her noktaya kurulum yapılabilme özelliğine sahip olması ile birlikte demontaj ve montaj özelliği de mevcuttur. İstediğiniz tüm noktalara tekrardan kurulum yaparak bu yapıları kullanabilirsiniz. Bekçi kabin İstanbul depreme dayanıklı olan bir yapıdır. Özel malzemeler ile üretilerek özel üretim tesislerinde hazırlanan bu yapılar Türkiye’nin dört bir yanında kullanılıyor. Bekçi kabin fiyatları İstanbul tercih etmiş olduğunuz modele göre değişkenlik gösteriyor. Ancak fiyat bakımından diğer yapılara oranla %80 daha uyguna sahip olabileceğiniz bu yapıları yüksek fiyat ve maliyet gerektirmeden yaptırabilirsiniz.

Bekçi Kabini İstanbul Hazır Olarak Sizlere Teslim Ediliyor

Bekçi kabinleri prefabrik ya da konteyner olarak tercih edildiğinde kısa süre içerisinde her detayı hazır olarak sizlere teslim edilir. Düz bir zemin üzerine inşa edilen bekçi kabini, iç dizayn tasarımlarında istediğiniz tüm detaylara yer verilir. Kurulum yapıldıktan sonra yer döşemesi, boya ve benzeri tüm detaylar alanında uzman kişiler tarafından hazırlanır. Sizlere ekstra iş yükü ve maliyet gerektirmeyen bekçi kabini İstanbul yapılarını ihtiyacınız anında tercih edebilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

En Çok İncelenenler