Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Askeri Projeler

Karmod yapı sektöründeki tecrübesi ve Dünya genelinde gerçekleştirdiği projelerle ulusal ve uluslararası yapı standartlarıyla beraber hızlı teslimatın önem kazandığı askeri projeler için özel üretimler grçekleştirmektedir.

Askeri bina çözümlerimizle iki farklı modelde yapı alternatifi sunmaktayız. İlk olarak vidalı sistem full demonte özellikte üretilen konteyner yapılarımız hızlı kurulumu ve gerektiğinde hızlı sökülüp başka mekana kolayca intikali veya depolanması avantajına sahiptir.  Ulusal mekanize birliklerle beraber NATO ve BM Barış gücü gibi uluslararası askeri birliklerin kullanımı için oldukça idealdir. İkinci tarz askeri proje yapılarımız ise prefabrik sisteminde üretilmektedir. Panel sistem H’lı duvar blokları ile beraber çatı dahil tüm bölümler bu sistemde de demonte özelliktedir. Ön üretim gerçekleştirilerek kullanım yerine intikali sonrasında  kullanıma hazır kurulum yapılmaktadır.

Askeri yapılarımızın tamamı sıcak soğuk tüm iklim özelliklerine dayanıklı şekilde hazırlanmakta olup iyi izolasyonuyla yüksek yalıtım içermektedir. Demonte özelliğiyle defalarca sökülüp yeniden kurulum yapılabilmektedir.

Askeri projelere destek verdiğimiz yapılar arasında, karakul binaları, yemekhane ve yatakhane binaları, karargah yönetim ofis binaları, subay ve yazıcı odaları, revir, eğitim ve eğlence salonları,  kantin binaları, nizamiye misafir salonları gibi yapı çözümleri yer almaktadır.