Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

206 m2 Fethiye Modeli

 • Salon 24 m²
 • Mutfak 17 m²
 • Banyo 5 m²
 • Antre 19 m²
 • Veranda 4 m²
 • Garaj 34 m²
 • Yatak Odası 17 m²
 • Banyo 4 m²
 • Yatak Odası 17 m²
 • Banyo 5 m²
 • Yatak Odası 17 m²
 • Yatak Odası 10 m²
 • Balkon 17 m²
 • Antre 14 m²
Şu anda 38 misafir bu ürünü inceliyor
Bizi Arayın

Ahşap Ev

Ahşap evler hem görünümü, hem sağlıklı olması hem de rahat bir kullanıma sahip olmasından dolayı birçok kişi tarafından tercih ediliyor. Son dönemlerde satış rekorları kıran ve çoğu noktalarda işletme olarak da kullanılan ahşap ev, birçok noktada konaklama alanı olarak kullanılıyor. Ahşap evler, prefabrik sektöründe de ayrı bir yere sahip olan ve sağlam malzemeler aracılığı ile üretilen yapılardır. Sunmuş olduğu avantajları neticesi ile hayalini kurduğunuz evlere artık daha kolay bir şekilde kavuşabilirsiniz. Ahşap ev, esnek malzemelerden üretilmesinin yanında esnek bir yapıya sahip olmasından dolayı depreme dayanıklı olarak üretiliyor. İstenilen her bölgede kurulan ahşap evler, müstakil ve minimalist yaşamında ilk adımlarını atmanıza olanak sağlıyor.

Büyükşehirlerde yaşanan göç dalgaları, günden güne çoğalan trafik ve benzeri problemler sosyal hayatınızı ciddi bir şekilde etkiler. Bu nedenle bu sorunlar ile uğraşmak istemeyen kişiler daha ufak şehirlere giderek yaşamında köklü değişiklikler yapıyor. Herhangi bir noktada  özellikle bir arsaya sahip olan insanların kolaylıkla yaptırabileceği ahşap ev uygun fiyat seçenekleri ile kullanıcılar ile buluşuyor. Klasik betonarme yapılar yaptırmak yerine sizler de prefabrik ahşap ev tercih ederek yeni bir eve sahip olabilirsiniz.

Prefabrik ahşap ev yaptırmadan önce bilinmesi gereken en önemli noktalardan bir tanesi kurulum yapılacak olan evin imar iznine sahip olup olmadığıdır. İmar izni olmayan noktalara prefabrik ahşap ev yaptırmanız mümkün değildir. İlgili mercilerden onay sürecinizi tamamladıktan sonra ahşap evi kolaylıkla inşa ettirebilirsiniz.

Prefabrik Ahşap Ev Yapım Süreçleri

Prefabrik ahşap ev yapım süreçlerinde ilk olarak bir projeden yararlanılır. Bu projeler özel bilgisayar aracılığı ile alanında uzmanlar tarafından hazırlanır. Tamamen projeye uygun olarak hazırlanan prefabrik ahşap ev son teknoloji ürünler ile üretilir. Demontaj özelliği ile kurulum yapılacak olan alanlara nakliye araçları ile gönderilen ahşap evler düz bir zemin üzerine inşa edilir. 

Evin içerisinde boya, elektrik tesisatı, zemin döşemesi gibi tüm süreçler tamamen hazır bir şekilde sizlere teslim edilir. Bu işlemler sizleri ayrı bir iş yükünden kurtardığı gibi maliyet bakımından da büyük oranda fayda sağlar.

Prefabrik Ahşap Ev İle Artık Herkes Ev Sahibi Oluyor

Prefabrik ahşap ev modelleri ve fiyatları 2022 yılında yeni model çeşitleri ile satışa sunuluyor. Ahşap evlerimiz ile ailenize geniş yaşam alanları sunuyoruz. Tecrübeli ustalarımızla istediğiniz m2 de tek katlı, çift katlı modellerle ağaç ev ve ahşap evler tasarlayarak istediğiniz her bölgeye kurulum yapıyoruz. Sizler de ihtiyacınıza uygun evi tercih ederek yaptırabilirsiniz.

Aşk başkadır bazı yerlerde. Ve Fethiye modeli koskocaman bir aşktan esinlenerek çıktı karşınıza. Geniş ailelerin, geniş tutkularını ve ferahlık beklentilerini bu hazır ev ile sizlere sunuyoruz. Kalabalıktan gelen huzur var bu evde.  Sevdiklerimize açtığımız odalar, kocaman kocaman kahkalar var. Kenar köşelerine sıkıştırılmış sevinçler. Saklı kalamayan aleni bir huzur. Bir tatlılık var bu evde. Dışından ışık gibi parlayan tasarımı, içerisindeki masal dünyasıyla birleşince, size güle oynaya yaşanacak bir hayat kalıyor. Tadını çıkarırcasına ve bir dilek tutarcasına kıymetli, özel bir yaşamak kalıyor.


Not: İncelediğiniz ürün görselinde opsiyonel uygulamalar bulunabilir. Evler özel bir müşteri talebi olmadığı sürece standartlara göre üretilmektedir. Bu nedenle sözleşmenizdeki görünüm, teknik çizim ve özellikleri incelemenizi öneririz.

KARMOD PANEL KABİN TEKNİK ÖZELLİKLERİ
TEKNİK VERİLER
DEPREM ŞARTLARI 1.Derece
İKLİM ŞARTLARI 3. İklim Bölgesi
KAR YÜKÜ 80 Kg/m²
RÜZGÂR HIZI 80 Km/Saat (Ürünün yere sabitlenmesi şartıyla)
METAL MALZEMELER ST 37 GALVANİZ METAL PROFİL
POLISTREN KÖPÜK (EPS) TS EN 13163
DIŞ DUVAR İLETIM KATSAYIS 0,46 W/m²K
ÇATI İLETIM KATSAYISI 0,26 W/m²K
TABAN ISI İLETIM KATSAYISI 1,24 W/m²K
ZEMIN YAYILI YÜK KAPASİTESİ 200 Kg/m²
TABAN
SİSTEM Zemin çelik konstrüksiyonlu ve 30*40 tek parça kutu profiller üzerine uygulanmaktadır. Konulacak zeminin terazide olması gerekmektedir.
Rüzgar Hızına Karşı Yere Sabitleme Rüzgarda yere sabitleme aparatı opsiyoneldir. Müşteri talep ettiği taktirde verilir.
TABAN KAPLAMASI 14 mm kalınlıklı zemin kaplaması olarak fibercement, çimentolu yonga levhalar üzerine 2 mm kalınlıklı PVC Mineflo kullanılmaktadır.
DUVAR
SİSTEM Özel şekillendirilmiş EPS Dolgulu sandviç panelller köşe direklerine birleştirilmesi ile montaj yapılır.
Dış Yüzey Kaplama Dış yüzey kaplamaları RAL 9002 ELEKTROSTATİK BOYALI SAC.
İç Yüzey Kaplama İç yüzey kaplamaları RAL 9002 ELEKTROSTATİK BOYALI SAC.
Duvar İzolasyonu 40 mm kalınlıklı, 12 kg/m³ polistren köpük (EPS) yangın sınıfı E sınıfı ile; ısı izolasyonlu tam, sağlıklı ve güvenli malzemelerle yapılır.
ÇATI
SİSTEM Özel şekillendirilmiş birleşim braketleri kullanılmaktadır. EPS dolgulu sandviç paneldir.
ÇATI İZOLASYONU 40 mm. kalınlıklı, 14 kg/m³ polistren köpük (EPS) yangın sınıfı E ile; ısı izolasyonlu tam, sağlıklı ve güvenli malzemelerle yapılır.
İÇ YÜZEY KAPLAMA İç yüzey kaplamaları RAL 9002 ELEKTROSTATİK BOYALI SAC.
DIŞ YÜZEY KAPLAMA Dış yüzey kaplamaları RAL 9002 ELEKTROSTATİK BOYALI SAC.
KAPILAR
DIŞ KAPI Beyaz renkli özel menteşeli PVC kapıdır. TSE belgeli kilit ve özel kapı kolları kullanılmaktadır. Dış kapı ebatı 71,5 x 184,5 ölçülerde olup üst bölümü 4 mm kalınlıkta kapı camı kullanılmakta, kapı altı aynası dış yüzey 0,40 mm Ral 9002 boyalı mikro hadveli galvaniz sac ve iç yüzey lambri kaplıdır.
PENCERELER
PENCERE Elektro statik toz boyalı beyaz renkte alüminyum profil çerçevelerden oluşmaktadır.
CAM Kabinin pencere camları 4 mm kalınlığında temperlenmiş cam (otocam) kullanılmaktadır. Cam kırıldığında insana zarar vermeyecek şekilde üretilmiştir.
BOYALAR
Dış ve İç Cephe RAL 9002 ELEKTROSTATİK BOYALI SAC.
Köşe Birleşim Braketi RAL 7031
exturizyon Köşe Direği RAL 7031
ELEKTRİK TESİSATI
SİSTEM Sıva üstü
KABLO Prizler için 3x2,5, aydınlatma için 2x1,5 mm NYM TSE belgeli kablo kullanılmaktadır.
AYDINLATMA  TSE belgeli simit veya glop armatür kullanılmaktadır.
SIHHI TESİSAT
SİSTEM Sıva üstü olup PPRC özellikli malzeme kullnaılmaktadır.
KLOZET Seramik olup TSE belgeli ürünler kullanılmaktadır.
DUŞ TEKNESİ Akrilik esaslı olup TSE belgeli ürünler kullanılmaktadır. (WC-Duş konteynerlerinde duş teknesi kullanılmamaktadır.)
LAVABO Seramik olup TSE belgeli ürünler kullanılmaktadır.
TEMİZ SU TESİSATI
TSE belgeli PPRC özellikli malzemeler kullanılmaktadır
PİS SU TESİSATI
TSE belgeli PVC özellikli malzemeler kullanılmaktadır
AKSESUAR
Ayna, askılık, metal kağıtlık, plastik sıvı sabunluk vb TSE belgeli malzemeler kullanılmaktadır
DIŞ BAĞLANTILAR
Kabin ölçülerinden 20 cm fazla beton atılması, kabinin yere montajı, elektrik, temiz su ve atık su bağlantılarının yapılması müşteri sorumluluğundadır
WC-DUŞ HAVALANDIRMA
Duş ve WC havalandırması olarak 210mm x 250mm ebatında menfez kullanılmaktadır
Karmod Teknik Özelliklerde Değişiklik Yapma Hakkına Sahiptir.
 

En Çok İncelenenler