Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

97 m2 3+1 Prefabrik Ev

  • Salon 28 m²
  • Yatak Odası 13 m²
  • Yatak Odası 13 m²
  • Yatak Odası 10 m²
  • Mutfak 10 m²
  • Banyo 5 m²
  • Antre 9 m²
  • Veranda 9 m²
Şu anda 25 misafir bu ürünü inceliyor
Bizi Arayın

Ağaç Ev Fiyatları

Ağaç evler en çok ilgi gören ev modelleri arasındadır. Hem ufak yapılı hem de birçok alanda kullanılabilen ağaç evler prefabrik sektöründe de üretilen bir ev modelidir. Görünüm olarak şık ve modern bir görünüme sahip olan ağaç evler kamp alanlarında, piknik alanlarında ve yazlık beldelerde pansiyon olarak kullanılmak için tercih ediliyor. Çok yönlü kullanıma sahip olan prefabrik ağaç ev fiyatları uygun fiyatlı, düşük maliyetli olmasından dolayı klasik yapılar yerine tercih edilen bir yapıdır. Prefabrik ağaç ev fiyatları dışında tüm özellikleri ile de klasik yapılardan olukça farklı özelliklere sahiptir. Bu özellikler arasında en önem arz eden noktalardan bir tanesi kısa süre içerisinde teslim edilmesidir. Acil işlemleriniz de, bir eve ihtiyaç duyduğunuzda kolaylıkla üretilen ve kurulumları yapılan bu prefabrik ağaç evler yaklaşık 10 iş gününde teslim edilebiliyor. Teslimat süreçleri tercih etmiş olduğunu evin modeline, boyutuna ve ebatına göre değişkenlik gösterebiliyor. Sizler, küçük boyutlara sahip bir prefabrik ağaç ev yaptırdığınız da teslimat süreci daha kısa bir zaman dilimine tekabül edebilir. Ancak klasik yapılarda olduğu gibi uzun bir süre beklemenize gerek kalmadan hayalini kurduğunuz yapıya vakit kaybetmeden kavuşabilirsiniz.

Ağaç Ev İstediğiniz Modele Uygun Tasarlanıyor

Prefabrik ağaç evler kurulun yapıldığı alana uygun olan modeller inşa edilmesinden dolayı yaptıracak olduğunuz alana göre model tercihi yapabilirsiniz. Son dönemlerde en çok tercih edilen ev modellerinde camekana sahip olan modeller revaçtadır. Her alanında Fransız cam kullanılan prefabrik ağaç evler doğa ile iç içe olmanıza yardımcı oluyor. Yapısı gereği esnek malzemelerden oluşturulan bu evler depreme dayanıklı olmakla birlikte ısı yalıtım özelliği ile de dikkatleri üzerine çekiyor. Yaz kış her mevsim kullanılabilen bu prefabrik ağaç evler farklı modelleri ile de herkesin tarzına uyum sağlıyor. Sizler de istediğiniz prefabrik ağaç ev modelini belirleyerek yaptırabilir ister işletme olarak isterseniz de daha dingin bir yaşan ile kendinize huzurlu bir alan yaratmak isterseniz tercih edebilirsiniz.

Ağaç Ev İnşa Maliyetleri Uygun Fiyatları İle Dikkat Çekiyor

Bir ağaç ev yaptırmak isteyen kişiler ağaç ev fiyatları araştırması yaparak bütçelerini tartıyor. Bir ağaç ev inşa etmenin maliyeti nedir? bir ağaç ev fiyatları ne kadar mal olur? size özel bir ağaç ev projesi inşa etmenin maliyetleri hakkında fikir almak için tıklayabilir, ağaç ev fiyatları ve inşa maliyetleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

Not: İncelediğiniz ürün görselinde opsiyonel uygulamalar bulunabilir. Evler özel bir müşteri talebi olmadığı sürece standartlara göre üretilmektedir. Bu nedenle sözleşmenizdeki görünüm, teknik çizim ve özellikleri incelemenizi öneririz.

Sık Sorulan Sorular

En Çok İncelenenler