Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Afrika Modüler Prefabrik Yapılar

Karmod son olarak Suudi Arabistan’ın kuzey batısında yer alan Tureyf şehrinde maden ocağında çalışanlarca kullanılacak 500 kişilik işçi kamp yerleşkesinin üretimini tamamlayarak sevkiyatını gerçekleştirdi.

Konu hakkında açıklamalarda bulunan Karmod Genel Müdürü Hakan Durmaz, petrol ve doğalgaz enerjisinden madenciliğe Afrika ve Ortadoğu genelinde çok sayıda kamp projesi gerçekleştirdiklerine vurgu yaptı. Hakan Durmaz ayrıca Cezayir, Nijerya, Senegal, Somali, Tanzanya, Eritre, Sudan, Kongo, Madagaskar, Irak, Katar ve Suudi Arabistan gibi ülkelerin Karmod’un en çok işçi kampı gerçekleştirdiği ülkeler arasında yer aldığını belirtti.

Ortadoğu ve Afrika’nın İşçi Kamp Yapı Tercihi Karmod

Afrika modüler prefabrik yapıların markası Karmod, Afrika prefabrik işçi kampı binalarında hazır yapı tercihi oldu. 

Hızlı kurulumlu modüler prefabrik yapıların markası Karmod, modüler prefabrik işçi  kamp binalarında Ortadoğu ve Afrika ülkelerinin yapı tercihi oldu.

1 ay gibi kısa sürede Karmod’un modern tesislerinde demonte ön üretimi gerçekleştirilen toplam 11 farklı yapıdan oluşan prefabrik yapılar Tureyf şehrindeki kamp alanına ulaştığında uzman ekiplerce kurulumuna başlanacak. Kurulumunda 1 ay gibi kısa bir sürede tamamlanması planlanıyor.

Proje kapsamında bir işçi kampında bulunması gereken tüm yapıların üretimi gerçekleştirildi. Toplam 5 bin 277 metrekare büyüklüğe sahip yapı grubunda 3 bin 811 metrekare büyüklükte 3 farklı yatakhane bulunuyor. Bu yatakhanelerde idari müdürler, süpervisörler ve işçiler konaklayacak. Yönetim ofisleri, yemekhane binası, mescit, dinlenme salonu, kantin, çamaşırhane, spor salonu, kiler ve wc duş üniteleri proje kapsamında üretilen diğer yapılar arasında yer alıyor.