Prefabrikle yeni bir yaşam imar ediyoruz…Estetik, ergonomi ve uygun fiyatlar Karmod hazır evlerinde birleşiyorPrefabrik evlerimiz kişiye özel tasarlanıyorSpor ve sanat camiası Karmod hazır evlerini tercih ediyorPrefabrik evlerimiz her mevsim ve her bölgeye göre dizayn ediliyor

Prefabrik Ev Modelleri

Beklentilerinizi Ev Modellerimize Yansıtıyoruz...

Ev modellerimizin tamamında estetik ve maksimum düzeyde fonksiyonel kullanımla beraber kaliteyi ön planda tutuyoruz. Tüm prefabrik ev modellerimizin oluşumunda müşteri görüş ve beklentilerini de önemsiyoruz. Karmod’un müşteri beklentilerini de aşan kalite ve estetik anlayışı prefabrik konutta ilk tercih edilen marka konumuna getirmiştir.

Üretimde odak noktalarımızdan biri de müşterilerimizin bizden memnuniyetini dostlarına tavsiye olarak yansıtmasıdır. Bir çok müşterimize de ürünümüzden memnun kalan müşterilerimizin tavsiyesiyle ulaşıyoruz.

Prefabrik ev modellerimize müşteri beklentilerinin de ötesinde tasarımları yansıtıyoruz. Yüksek kaliteli malzeme kullanıyoruz. Üretimden montaja kalite standartlarına büyük önem veriyoruz.

Kısacası prefabrik ev ve konut modellerindeki başarımızı müşterilerimize duyduğumuz saygıya borçluyuz.