7 ayda ve tek seferde yapılan dünyanın en büyük konut projesini gerçekleştirdik.Kamuya proje üretiyoruz: Belediye binası, hastane ve okul yaptık.Türkiye’nin önde gelen büyük inşaat firmaları Karmod’u tercih ediyor27 yıllık deneyimimizle prefabrikte dünya markalarına çözüm ortağı olduk.

Prefabrik Şantiye Binaları

Anahtar Teslim Prefabrik Şantiye Projelerin Uzmanı Karmod


Karmod Prefabrik’in, Türkiye’de ve Dünya’da bir çok inşaat projesinin şantiye yapılarında imzası var. Azerbaycan Bakü’de dünyanın bilinen en büyük doğalgaz rezervine sahip BP – Azfen’in işlettiği Şah Deniz 2’nin şantiye yapılarında, Afrika’da Libya’dan Kongo’ya, Nijerya’dan Mısır’a bir çok işçi kampı şantiye yerleşkesinde ve dünyada 500’ü aşkın şantiye projesinde yapılarımız var.

Karmod’un modüler prefabrik şantiye yapıları ergonomik tasarımı, pratik ve hızlı kurulumu, yüksek verimli ve fonksiyonel kullanım alanlarıyla inşaat projelerinizi daha da kolaylaştırıyor.
Uluslararası tecrübe ve kalitesiyle tam zamanında teslimat Karmod’un en önemli farkıdır. Karmod çeyrek asrı aşan tecrübesi ve öz sermayesiyle gerçekleştirdiği modern sistem yüksek kalitede üretimli şantiye yapıları bugün 80’e yakın ülkede güvenle kullanılmaktadır. Karmod’un üretim yaptığı şantiye yapıları arasında; inşaat şantiye binaları, ofis binaları, yemekhane, yatakhane, sosyal alanlar, wc – duş üniteleri gibi yapılar yer almaktadır.  


Prefabrik Şantiye Teknik ÖzellikleriPrefabrik Şantiye Örnek Projele