Kamuya proje üretiyoruz: Belediye binası, hastane ve okul yaptık.Büyük projelerde çözüm ortağı yine Karmod…Avrupa’nın en büyük Adalet Sarayı’nı Karmod kabinleri süslüyorÇelik evlerimizle…Estetik, ergonomi ve uygun fiyatlar Karmod hazır evlerinde birleşiyor

Osmaniye Prefabrik Evler

Osmaniye ilimize özel mimari tasarımlarda prefabrik evleri Türkiye'nin Dünya markası Karmod prefabrik güvencesiyle sunuyoruz. Karmod prefabrik ev modelleri uzman mimar ve mühendisler kontrolünde estetik ve fonksiyonel kullanımda hazırlanmaktadır. Karmod prefabrik hazır evler dört mevsim kullanıma uygun standartlarda Osmaniye ilimizin iklim koşuları da dikkate alınarak üretim yapılmaktadır.

Osmaniye için üretim yaptığımız prefabrik evler Karmod prefabrik yapının modern üretim tesislerinde bant sistemiyle kaynaksız vidalı prefabrik üretim teknolojisi kullanılarak imal edilmektedir. Yüksek kalitede malzeme kullanımıyla fabrika ön üretimleri tamamlanan prefabrik hazır evler Osmaniye ilimizdeki montaj yapılacak alana sevk edilerek uzman Karmod ekiplerince kurulum yapılmaktadır. Osmaniye prefabrik evler tek katlı veya iki katlı modellerde yapılabilmektedir.

Osmaniye prefabrik evlerde Karmod markasını biliyor ve tercih ediyor. Osmaniye ilimizdeki prefabrik evlerimiz üretim ve montaj hatalarına karşı Karmod satış sonrası hizmet güvencesi altındadır.

Osmaniye prefabrik ev fiyatlarında Karmod kalite ve fiyat aOsmaniyetajı farkını yaşayın. Üretimden montaja kadar kullanıma hazır olarak teslim edilen Osmaniye ilimize özel prefabrik hazır evler elektirikten su tesisatına penceresinden kapısına, çatısından boyasına kadar usta gerektirmemesi nedeniyle prefabrik ev fiyatları açısından çok caziptir.

Siz de Karmod kalitesiyle Osmaniye'da prefabrik hazır eve sahip olup bir ömür ailenizle mutlu yaşamak için iletişim sayfamızdan bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Prefabrik Evler